Niemoralne seks – scenariusze


(fot. blogspot.com)

(fot. blogspot.com)

Brakuje ci pomysłu na podniesienie temperatury w sypialni? Chciałabyś coś urozmaicić, ale niedokładnie wiesz co?

Czasem znudzone monotonią w łóżku chcemy coś zmienić. Romantyczne kolacje, zmysłowe nastroje i nowa bielizna nie wystarczają? Postaw na przebieranki! Jako zwykła dziewczyna, pewnie masz opory przed tym, żeby otrzeć się nagimi pośladkami o tors faceta, ale jako seksowna sekretarka już nie, prawda? Poniżej kilka niemoralnych scenariuszy, które z powodzeniem możesz wykorzystać podczas niezapomnianego wieczoru ze swoim partnerem.

Niegrzeczna uczennica
STRÓJ
: Załóż krótką spódniczkę, białą koszulę podwiń do piersi, do tego na nogach jasne zakolanówki i szpilki. Obowiązkowo linijka.
AKCJA: Zabawcie się w surowego, ale sprawiedliwego nauczyciela, który musi  ukarać swoją uczennicę za drobne przewinienie. Co powiesz na klapsy linijką po zaróżowionych pośladkach? A może należysz do prymusek? Pamiętaj, że dzisiaj wieczorem miałaś wygłosić referat z anatomii!

Luksusowa call-girl
STRÓJ:
Zmysłowa, krótka różowa sukienka, czarne pończochy, podwiązki, szpilki. Majtki: brak.
AKCJA: Do pokoju wchodzi nienagannie ubrany, elegancki, ale wymagający klient. Ty jako profesjonalista masz mnóstwo gadżetów. Być może jednak to on się lepiej przygotował? Otwiera aktówkę z niespodzianką. Płaci – to wymaga, a ty możesz świntuszyć do woli!

Nieznajomy hydraulik
STRÓJ:
Tym razem to twój facet odgrywa tutaj główną rolę. Ty jednak, jako zaskoczona wizytą pani domu, krzątasz się po kuchni w kusym szlafroczku.
AKCJA: On przychodzi w wysmarowanych jeansach i rozpiętej koszuli. Jako fachowiec schyla się, żeby sprawdzić jak wygląda sytuacja pod zlewem. Ups! Jakim cudem nagle twoje uda znalazły się wokół jego szyi?

W dobry seks wpisana jest odrobina szaleństwa. Wskakuj w wybrany strój i bądź uwodzicielska jak nigdy!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD