Czy jesteś typem kochanki, o jakiej marzą mężczyźni?


(fot. blogspot.com)

(fot. blogspot.com)

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, jaki rodzaj kobiet najbardziej pociąga mężczyzn. Każdy ma swoje upodobania i preferencje, dlatego to, co dla jednego będzie idealne, dla drugiego może być wadą.  

Pewnie nie raz chciałaś mieć przy sobie magiczny skaner, który prześwietli myśli faceta. Dzięki temu mogłabyś się na przykład dowiedzieć co go kręci, jak postrzega twoje ciało, na co dokładnie ma ochotę. Niestety taki wynalazek jeszcze nie został stworzony, ale to nie znaczy, że cały czas musisz stać w miejscu. Poniżej 5 typów kochanek, o których marzą mężczyźni. Zaliczasz się do którejś z grup? A może chciałabyś wcielić się w którąś z ról?

TYP 1: GRZESZNICA
Grzesznica to kobieta, z którą facet nigdy się nie nudzi. W ciągu dnia wysyła mu pikantny SMS z zapowiedzią gorącego wieczoru, na randce w kinie potrafi rozpiąć kochankowi rozporek i pieścić go w sali pełnej ludzi. Zdaniem facetów, taka kobieta jest idealna do wspólnych zabaw i eksperymentów, ale niestety nie nadaję się na stałą partnerkę, którą można przedstawić rodzicom.
Wskazówka: Nie musisz od razu iść na całość. Po prostu daj facetowi do zrozumienia, że nie potrafisz się mu oprzeć. To z pewnością połechce jego ego!

TYP 2: KRÓLOWA ŚNIEGU
Choć faceci uwielbiają podporządkowywać sobie kobiety, niesamowicie kręci ich także nasza niedostępność i tajemniczość. Królowa śniegu to kochanka, która pokazuje, że trzeba się nieźle postarać, żeby ją mieć. Pamiętaj, że mężczyźni to zdobywcy – zabawa nie polega na tym, żeby mieć królicza, tylko żeby go gonić.
Wskazówka: Pozornie zimna kobieta powinna być także dominująca w łóżku. Postaw na pozycje, w których to ty masz kontrolę nad całą sytuacją!

TYP 3: MISTRZYNI ORALA
Tutaj nie ma tematów tabu – nie oszukujmy się, faceci przywiązują ogromną wagę do uwielbianego przez nich seksu oralnego. Mistrzowska kochanka to taka, która zna się na rzeczy i sama cieszy się tym, co robi. Mężczyźni lubią fantazjować, dlatego tak bardzo kochają kobiety, które przypominają im gwiazdy porno – śmiałe i doświadczone.
Wskazówka: Bez oporów weź penisa do ust i delikatnie poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni. Jeśli dodasz do tego seksowne mruczenie i nieustanny kontakt wzrokowy, superorgazm gwarantowany! Oczywiście z finałem w twoich ustach.

TYP 4: GŁOŚNA DAMA
Mężczyźni uwielbiają być zapewniani o tym, że to co robią, sprawia kobiecie przyjemność. W ich oczach, idealna kochanka to taka, która głośno jęczy, mruczy i wykrzykuje czego chce. Kobieta która milczy, automatycznie zapala w umyśle faceta czerwoną lampkę. Ten zamiast skupić się na seksie zaczyna rozmyślać: co robię nie tak, co jest źle?
Wskazówka: Tutaj chyba nie trzeba nic wyjaśniać. Krzycz, jęcz i wzdychaj. Ale pamiętaj – jeśli nie czujesz się spełniona, nie udawaj! Udawany orgazm jest gorszy niż jego brak.

TYP 5: ZWOLENNICZKA PRZEBRAŃ
Czy jest coś bardziej seksownego od kobiety w szpilkach, pończochach i gorsecie? Mężczyźni dają jednoznaczną odpowiedź – NIE!
Wskazówka: Wybadaj, którą część garderoby twój facet lubi najbardziej. Będzie wniebowzięty, jeżeli otworzysz mu drzwi w swoim przebraniu. To tak niewiele, a tyle może zdziałać, prawda?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD