Kalendarz firmy Yes na 2014 rok


(fot. yes.pl)

(fot. yes.pl)

Przesłaniem i tematem przewodnim kalendarza YES 2014 jest uwiecznienie kobiecego piękna, poprzez prostotę i szyk. 
Zobaczcie jak w tym roku prezentuje się kalendarz. 

W 2013 roku w kalendarzu mogliśmy podziwiać przepiękną Magdalenę Frąckowiak, która w błyskawicznym tempie podbiła światową scenę mody, stając się również pierwszym w historii polskim aniołkiem firmy Victoria’s Secret. Nieprzeciętną urodę Magdaleny na stronach kalendarza uwieczniła fotograf – Magdalena Łuniewska, która ma na swoim koncie współpracę w wieloma polskimi magazynami.

Tegorocznym autorem zdjęć do kalendarza jest Marcin Kempski, który miał przyjemność fotografować wiele znanych polskich twarzy. W tym roku muzą Marcina została Paulina Gardygajło – polska piękność, która mając jedynie 22 lata chodziła po wybiegach w Paryżu, Barcelonie, Londynie, Mediolanie czy Nowym Yorku. Młodziutka Polka może się szczycić sesjami zdjęciowymi do VOGUE, francuskiego Madame Figaro, włoskiej edycji Glamour, oraz polskiej i rosyjskiej edycji Elle.

Stylizacja wykonana przez Andrzeja Sobolewskiego ma na celu ukazanie kobiecego piękna, w jak najprostszej formie. Naturalność i świeżość, to na pewno pierwsze skojarzenia jakie przychodzą nam na myśl, kiedy patrzymy na zdjęcia. Błękitne oczy i czarne włosy Pauliny, idealnie zostały połączone z bielą, która dominuje na zdjęciach.

Firma YES na polskim rynku istnieje od 30 lat. Biżuteria, którą możemy znaleźć w salonach w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, czy Wrocławiu, ma do zaoferowania unikatowe błyskotki w cenach od 40 zł za przywieszkę do bransoletki, do 530695 zł za sztabkę złota.

Jeżeli marzycie o idealnym pierścionku zaręczynowym, obrączkach ślubnych, lub po prostu chcecie sprawić swojej przyjaciółce piękny prezent, odwiedźcie jeden z salonów YES, który zaproponuje wam biżuterię w cenach nawet od 50zł za srebrny pierścionek.

Myślą przewodnią marki było stworzenie firmy, która sprosta wymaganiom kobiety nowoczesnej, lubiącej przykuć uwagę, ale również klasycznej piękności, która nie lubi rzucać się w oczy.

Pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki – to wszystko wykonane z nieprzeciętnym pomysłem macie na wyciągnięcie ręki, a co najważniejsze – w finansowych granicach rozsądku.

Efekty pracy Marcina i Pauliny możecie obejrzeć na stronie firmy YES : http://www.yes.pl/kalendarz-yes-2014

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD