Adam Levine najseksowniejszym mężczyzną


(fot. timeinc.net)

(fot. timeinc.net)

Co roku magazyn „People” przyznaje tytuł najseksowniejszego, żyjącego mężczyzny. Komu tym razem przypadł ten zaszczyt?

People, to amerykański magazyn o życiu i plotkach gwiazd. Pierwszy numer ukazał się w 1974 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością, oraz poczytnością. Amerykanie chętnie po niego sięgają, gdyż mogą dowiedzieć się z niego najgorętszych, sprawdzonych informacji o swoich ulubieńcach, ale również poznać porady, które ułatwią im życie.

Magazyn co roku przyznaje tytuł najseksowniejszego. Przekłada się to przede wszystkim na aktywność danego aktora, piosenkarza. Ci najbardziej zapracowani, oraz o których było w danym roku najgłośniej mogą liczyć na sukces. Na tytuł zapracowali sobie zdecydowanie ci najseksowniejsi. W ubiegłych latach złoto zdobyli Bradley Cooper, Channing Tatum, Ryan Gosling, Johnny Depp, czy Hugh Jackman.

W tym roku bitwę o tron wygrał… Adam Levine! Znany wam na pewno jako wokalista zespołu „Maroon 5”, ale również jako przedstawiciel jury, w amerykańskiej wersji „The Voice”. O Adamie w ostatnim roku było głośno. Pojawił się w epizodzie znanego amerykańskiego serialu „Amercian Horror Story”, został opiekunem teamu w „The Voice”, oraz jak zwykle wraz ze swoim zespołem dał masę udanych koncertów.

Wokalista był znany ze swojego rozwiązłego trybu życia. Sam otwarcie mówił w wywiadach, że po prostu kocha kobiety i nie potrafi sobie wyobrazić bez nich życia. Za sobą ma związki z takimi modelkami jak Angela Bellotte, Anne Vyalitsyna, czy Nina Agdal.

W tym roku jednak w piosenkarzu coś pękło, 13 lipca 2013 roku oświadczył się brytyjskiej modelce, aniołkowi Victoria’s Secret- Behati Prinsloo. Wydawałoby się, że Behati pojawiła się z życiu Adama na krótki epizod, aby pomóc wokaliście wyleczyć rany po 2 letnim, nieudanym związku z Anne Vyalistyną. Ku zdziwieniu wszystkich para zaręczyła się i niebawem planuje ślub, co na pewno poprawiło wizerunek Adama w oczach fanek.

Według nas Adam Levine zasłużył na ten zaszczytny tytuł najseksowniejszego. Nie dość, że jest nieziemsko przystojny, świetnie zbudowany, to jeszcze natura obdarzyła go nieprzeciętnym głosem. Chciałybyśmy, żeby dla nas śpiewał całe noce! A wy?

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD