Emily Ratajkowski dla R&B


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wszystko zaczęło się od  teledysku Pharrella Williamsa i Roberta Thicke`go „Blurred Lines”. Jednak na tym przedsięwzięciu jej kariera nie zakończyła się, wręcz przeciwnie, nabrała niesamowitego tempa.

Emily Ratajkowski znana jest przede wszystkim jako modelka. Urodzona w Londynie, swoją kariera rozpoczęła w wieku czternastu lat, podpisując kontrakt z agencją Ford Models. Jednak, mając zaledwie dwadzieścia lat, nie zamyka się na jedną ścieżkę życiową. Na swoim koncie posiada również produkcje filmowe. Występowała m.in. w A Year and a Day, iCarly, czy Andrew’s Alteration.

W tym momencie możemy ją zobaczyć w kampanii dla marki Rag&Bone. Sesja zdjęciowa została zrealizowana przez Terry’ego Richardsona. Fotograf i jego kontrowersyjny styl bycia, również w tej kampanii odnalazł swoje odzwierciedlenie. A o co chodzi? O jedzenie. Emily pozuje z hamburgerami, lodami i pizzą.

Nie będziemy wnikać, czy Emily ma słabość do tego rodzaju posiłku czy też nie. Wiemy jedno, że na zdjęciach wyszła zjawiskowo. Nic dziwnego, że ogłoszono ją Kobietą Roku.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD