Madonna dla grudniowego Harper’s Bazaar


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Harper’s Bazaar na polskim rynku ukazuje się od tego roku. Co miesiąc możecie przekonać się, co ciekawego mają do opowiedzenia o sobie gwiazdy z okładki. Grudniowy numer zaszczyciła sama królowa popu – Madonna. 

Harper’s Bazaar Polska to 27. edycja światowego magazynu, która ukazuje się w naszym kraju od tego roku. Jest on najbardziej ekskluzywnym magazynem na naszym rynku. To nie tylko modna kopalnia wiedzy, ale również informator kulturowy, przewodnik podróżniczy czy wyznacznik trendów w urodzie.

Swój światowy początek Harper’s Bazaar miał w Ameryce, w 1867 roku, był pierwszym modowym magazynem w Stanach Zjednoczonych. Tworzyły dla niego takie sławy jak Charles Dickens, Virginia Woolf, Truman Capote, Andy Warhol, czy Salvador Dali, możecie po tym wnioskować więc, że magazyn był swojego rodzaju dziełem sztuki. Treści oraz zdjęcia zamieszczane w nim były najwyższej klasy, z resztą pozostało tak po dziś dzień.

Na jego okładach przez lata pojawiały się kobiety sukcesu, piękne twarze, zgrabne ciała miały przyciągać uwagę czytelnika, zawsze jednak w granicach smaku, z klasą.

Polska w tym roku dołączyła do zaszczytnego, modnego grona, gdzie Harper’s Bazaar jest wyznacznikiem mody, kierowany jest do dobrze ubranych kobiet, które swój wygląd traktują bardzo serio. Jednak jeśli dla was moda to nie wszystko, to po magazyn możecie sięgnąć, aby dowiedzieć się ciekawostek z życia ludzi, którzy poprzez ciężką pracę osiągnęli sukces. Wasi idole chętnie otwierają się na łamach tego magazynu, aby być bliżej swoich fanów i oswoić ich ze swoją historią.

Pierwszym powodem, dla którego warto sięgnąć po grudniowe wydanie Harper’s Bazaar, jest przede wszystkim piękna sesja, którą wystylizował Madonnie sam Terry Richardson. W środku możemy przeczytać obszerny artykuł, w którym królowa popu opowiada o swoim życiu, wzlotach i upadkach.

Grudniowe wydanie podpowie wam również jak wybrać trafiony prezent pod choinkę, jak zadbać o swoją urodę podczas chłodnych dni, jakie najnowsze specyfiki sprawią, aby wasze włosy były lśniące i gęste, oraz podpowie jakie są największe trendy na weekendowe wieczory. Najnowsze, 10 wydanie, już od 21.11 w kioskach

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD