Mała Czarna


(fot. wzorcownia-online.pl)

(fot. wzorcownia-online.pl)

W modzie są pewne rzeczy, które nigdy nie przestają być nudne i pozostają nieśmiertelne. Co warto mieć w swojej szafie, czego możemy być pewne, że nigdy nie wyjdzie z mody?

W modzie jak wiemy wszystko zmienia się w tempie błyskawicznym. Jednego dnia nasza ulubiona bluzka może być krzykiem mody, jednak za kilka miesięcy możemy zostać wyśmiane, kto nam kazał to na siebie założyć.

Rotacje w świecie fashion są ogromne, projektanci przeskakują z satyny na jeans, z pasków na groszki, jedne sukienki skracają, aby w następnym sezonie doszyć do nich długie welony.

Pewne modele jednak nie wchodzą z mody. Dobrym przykładem były spodnie typu „dzwony”. Noszone namiętnie przez nasze mamy, a nawet nas same świetnie utrzymywały się na rynku. Po wielu latach jednak ktoś wpadł na pomysł , żeby do łask wrócił krój „rurki”. Wiele z was jednak na pewno nie pozbyło się słynnych dzwonów z szafy. I bardzo słusznie! Jak same na pewno zauważyłyście model bardzo szybko wrócił do łask, można go znaleźć w prawie każdej sieciówce.

Bez dwóch zdań gigantem modowym, który nigdy się nie znudzi i zawsze będzie elementem każdego szanującego się domu mody jest „mała czarna”. Jej definicja jest banalnie prosta tak samo jak sama jej nazwa. Mała czarna to nic innego jak krótka, nieskomplikowana sukienka w kolorze czarnym , która stała się popularna w XX wieku, a  pomysłodawczynią była sama Coco Chanel.

Największym plusem małej czarnej jest na pewno fakt, że pasuje ona do każdej kobiety. Kroje są tak umyślnie robione, aby pasowały do każdej tuszy, umiejętnie tuszując krągłości, lub eksponując smukłe sylwetki.

Wiele kobiet nie wyobraża sobie swojej garderoby bez tej sukienki. Wielkim atutem jest fakt, że pasuje ona do każdej sytuacji: do pracy, na randkę, czy do klubu z koleżankami.

Jeśli teraz zajrzałyście do swojej szafy i nie znalazłyście nic podobnego do naszego opisu, szybko wyruszajcie na zakupy! Klasyczną małą czarną możecie dostać w prawie każdym sklepie z damską moda, cena: w granicach 99zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD