Mroczna Angelina Jolie


(fot. vogue.it)

(fot. vogue.it)

Angelina Jolie to niepodważalnie jedna z najlepszych aktorek i najpiękniejszy kobiet na świecie. Niejedna z nas chciałaby mieć jej kości policzkowe, lub usta. W jaką tym razem rolę wcieliła się królowa Hollywood?

Amerykańska kinematografia wychowała sobie masę zdolnych i pięknych aktorek. Wiele z nich jest wzorem dla kobiet na całym świecie, a mężczyźni widzą w nich swoje ideały. Na wielkim ekranie mogliśmy podziwiać takie piękności jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Liz Taylor.

Pięknością XXI w. jest na pewno ta jedna, niepowtarzalna, której twarz rozpozna każdy… Angelina Jolie.

Choć jej życie nie zawsze było usłane różami (liczne próby samobójcze, nieudane małżeństwo, przygody z alkoholem i narkotykami), Angelina potrafiła podnieść się na nogi i stworzyć życie o jakim marzy niejedna z nas. Wraz z Bradem Pittem stworzyli domowe ognisko, w których wychowują 6 dzieci (3 jest adoptowana, 2 dzieci są ze związku z Bradem).

Ta piękna kobieta jednak nie pozostała do końca bez skazy. W 2013 roku podjęła się mastektomii – poważnej operacji odjęcia obydwu piersi. Jak przystało na silną i zdeterminowaną kobietę szybko otrząsnęła się z operacji i powróciła do swojego codziennego życia.

Za sobą ma świetne role w takich filmach jak: Przerwana lekcja muzyki (za którą dostała Oscara, oraz Złotego Globa za drugoplanową rolę w 2002 roku), 60 sekund, Gia (nagroda Złotego Globa w 1999 roku), seria filmów na podstawie gry Tomb Raider, gdzie wcieliła się w Larę Croft, czy Oszukana (nagroda Złoty Saturn).

Internet w ostatnim czasie oszalał. Strony obiegły zdjęcia wystylizowanej Angeliny, z trupim makijażem i rogami na głowie. Tak, tak to nic innego jak przedsmak jej nowej roli! Amerykańska aktorka wcieli się w mroczną wiedźmę z bajki „Śpiąca Królewna”.

Historię blondwłosej królewny, którą na pewno zna każda z was, będziemy mogły poznać z zupełnie innej strony. „Maleficent” – bo tak w oryginale brzmi tytuł filmu (polska wersja „Czarownica”) – to z rozmachem zrealizowany film, o tytułowej Czarownicy, której radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Polska premiera planowana na maj 2014 !

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD