Warsztaty Sketchbook w Poznaniu


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Sketchbook na potrzeby projektów związanych z modą – warsztaty dla kreatywnych, wyjaśniające pojęcie – sketchbook – do czego służy, dlaczego jest taki ważny i przede wszystkim od czego zacząć!

Zarezerwuj miejsce już dzisiaj: https://crkl04.evenea.pl/

Opis warsztatu:
Warsztaty pomogą Ci w początkach Twojej pracy twórczej w dziedzinie mody. Nieważne czy chcesz być projektantem, fotografem, stylistą, ilustratorem czy wizażystą – sketchbook jest niezbędnym narzędziem w procesie rozwoju własnego stylu. Nawet jeżeli nie potrafisz rysować. Poprzez ćwiczenia pozwalające na uwolnienie kreatywnej strony każdego z nas,  wyjaśnimy czym jest sketchbook i dlaczego powinien zajmować ponad połowę Twojego portfolio.

Podczas warsztatów rozróżnimy 3 składniki rozwoju projektu:
– research – poszukiwanie inspiracji i gotowych rozwiązań
– analysis and development – badanie odkrytych elementów i pierwsze konstrukcje pomysłów
– final outcome – ostateczne i szczegółowe decyzje dotyczące końcowego produktu.

Zapisy: https://crkl04.evenea.pl/

W śmiały sposób spojrzymy także na trendy – ich rozwój i role narzędzia jakim jest sketchbook w ich ujarzmieniu. Dzięki warsztatom będziesz potrafił/a samodzielnie i niezależnie rozwijać swoje pomysły, oraz dokumentować je w atrakcyjny sposób.

Cena warsztatu: 150 zł
Czas trwania: 6h
Liczba miejsc: max. 24 osoby
Przerwa kawowa: ok. godziny 13:00 (pyszna kawa i kanapki)

Dodatkowe informacje:
Zapisy: https://crkl04.evenea.pl/
Niezbędnym elementem, który musicie ze sobą przynieść jest ciekawy przedmiot niezwiązany bezpośrednio z modą. Wszystkie potrzebne materiały zostaną Wam zapewnione. A po zakończonych warsztatach jeśli chcielibyście porozmawiać to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jest możliwość zakupu pakietu na warsztaty: Warsztaty sketchbook + Warsztaty Fotografii mody (https://crkl05.evenea.pl/) w cenie 350 zł!

Prowadzący:
Krzysztof Dziamski – fotograf i kulturoznawca mody. W 2010 uzyskał dyplom wydziału Art and Design na London College of Fashion, w 2013 ukończył BA Fashion Photography (LCF), obecnie studiuje na kierunku MA History and Culture of Fashion (LCF). Ukończył także kurs rysunku na Central Saint Martins. Zwycięzca konkursu “Procter and Gamble” na koncept eksperymentalnych zdjęć reklamowych perfum “Dolce&Gabbana”. Fotografie mody komentuje na blogugreatstaystill.blogspot.com poprzez którego także pomaga młodym talentom z całej Polski w aplikacji na studia na University of the Arts London

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD