Być kobietą silną


(fot. touchpuppet.com)

(fot. touchpuppet.com)

Oto sekrety, które warto znać, by mieć satysfakcjonujące życie uczuciowe.

Zastanawiałaś się kiedyś, co sprawia, że niektóre kobiety mają więcej szczęścia w miłości i wszystko wydaje układać się po ich myśli? Tutaj niekoniecznie musi chodzić o wygląd, sposób poruszania czy mówienia. Mądra kobieta z mężczyznami postępuje… rozsądnie. Wie, czego należy oczekiwać od związków, ma trzeźwe poglądy na sprawy damsko-męskie i wobec mężczyzn nie postępuje w sposób irracjonalny. Oto zasady, dzięki którym mądre kobiety wygrywają.

Zaloty to przygoda.

Niektóre kobiety związki z mężczyznami, nawet niezobowiązujące, traktują bardzo poważnie. Gdy kogoś poznają, od razu zastanawiają się, czy mogłoby być z tego coś więcej. Takie rozważania często kończą się bolesnym rozczarowaniem. Tymczasem mądre kobiety wiedzą, że zalotów nie należy traktować zupełnie serio – są przygodą, zabawą, która ma dawać frajdę i satysfakcję. I w zasadzie o to w tym chodzi; a jeśli okaże się, że może być z tego związek, tym lepiej!

Kobiety, które traktują randki i zaloty jako coś pozytywnego i przyjemnego, nie mają trudności z demonstrowaniem swojej radosnej i przystępnej postawy mężczyznom, których poznają. Poza tym patrzenie na zalety jak na przygodę zmniejsza pewne skłonności do działania przeciwko sobie. Obserwujesz, jak wszystko rozwija się samo, więc jest mniejsza szansa, że się sparzysz.

Szczęścia trzeba szukać.

Mądra kobieta nie czeka na szczęście. Ona go szuka. Ta prosta zasada naprawdę ma niebagatelne znaczenie. Mądre kobiety rozumieją, że zawarcie znajomości z jakimś mężczyzną nie jest tylko sprawą znalezienia się we właściwym miejscu w odpowiednim czasie, ale wymaga też… stwarzania takich sytuacji. Mądre kobiety podchodzą do tego aktywnie, zwiększając sobie szanse poznania ciekawych mężczyzn.

Dlaczego jest to tak ważne? Otóż kobiety pomyślnie nawiązujące kontakty z rozmaitymi mężczyznami, rozszerzają swoje kryteria tego, co je w nich pociąga. Wiedzą, że spotykając się z różnymi typami mężczyzn, stają się swobodniejsze i bardziej spontaniczne. A poznawanie rozmaitych mężczyzn jest niezawodnym lekarstwem na tremę.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD