Lady Gaga jak Donatella Versace


(fot. fashiongonerogue.com)

(fot. fashiongonerogue.com)

Lady Gaga została twarzą najnowszej kampanii Versace. Kontrowersyjna gwiazda często współpracuje z największymi projektantami mody. Chociaż przyzwyczailiśmy się do zmian wizerunku piosenkarki, znowu udało jej się nas zaskoczyć. Reklamując włoski dom mody, do złudzenia przypomina jego główną projektantkę – Donatellę Versace.

Amerykańska piosenkarka Lady Gaga ponownie udowadnia, że jest kobietą o wielu twarzach. Na potrzeby najnowszej kampanii reklamowej domu mody Versace 27-latka przyjęła wcielenie: siostry-bliźniaczki jego dyrektor kreatywnej, słynnej Donatelli.

Długie blond włosy w odcieniu platyny, spływające swobodnie na ramiona, wydatne usta muśnięte szminką, przylegająca do ciała kreacja ozdobiona ciężką biżuterią – w takim wydaniu najczęściej można oglądać Donatellę Versace, sławną włoską kreatorkę mody. W identyczny sposób wystylizowano gwiazdę wiosenno-letniej kolekcji Versace, Lady Gagę.

27-letnia piosenkarka przeistoczyła się w siostrę-bliźniaczkę Donatelli przed obiektywem duetu fotografów Merta Alasa i Marcusa Piggotta. Pierwsze efekty metamorfozy Lady Gagi podziwiać można na oficjalnym profilu Versace na Facebooku. Podobieństwo między amerykańską pop-gwiazdą a słynną włoską kreatorką mody jest uderzające.

Szefowa domu mody Versace nie kryje zadowolenia ze współpracy z Lady Gagą.

„Ona jest esencją Versace” – chwali wokalistkę Donatella. „Jest kreatywna, nieustraszona, nie boi się eksperymentów” – tłumaczy.

Lady Gaga nie pozostaje dłużna. Na najnowszej płycie artystki „ARTPOP” znalazła się piosenka dedykowana Donatelli Versace. Kompozycja zatytułowana po prostu „Donatella” opiewa ekscentryczną osobowość Włoszki i jej „szalony geniusz”. Wedle krytyków muzycznych utwór ten jest jednym z najmocniejszych punktów albumu „ARTPOP”.

Obie panie łączy miłość do mody i ekscentryzmu. Nie dziwi więc fakt, że ikoniczna marka wybrała akurat tę gwiazdę popu. Najlepszą stroną tej sesji jest na pewno fakt, że Lady Gaga wygląda w niej naturalnie i delikatnie. Fotografowie zadbali, aby piosenkarka wyglądała olśniewająco , dawno nie widzieliśmy Gagi w tak świetnej formie. Wiele razy gwiazda szokowała swoimi dziwacznymi kreacjami, zdecydowanie jest numerem jeden wśród najbardziej pokręconych wyznawczyń mody, ale na pewno ma w tym jakiś cel. Nie mówimy w końcu cały czas o gwiazdce, która ubiera się tak samo jak my, wolimy mówić o rzeczach, które przyciągają uwagę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD