TOP 9 czyli idealny prezent dla Twojego faceta


(fot. zdobz.com)

(fot. zdobz.com)

Boże Narodzenie się zbliża i jak każdego roku kobiety szaleją w związku z prezentami dla mężów, braci, ojców, dziadków, sąsiadów czy kolegów. Przed Wami kilka rad od nas.

1. Akcesoria takie jak portfel, zegarek, krawat, mucha, spinki do mankietów, czapka, szalik, rękawice, bransoletki męskie czy parasol zawsze są poręczne i przydatne. To właśnie dlatego są one najczęstszymi podarunkami dla mężczyzn. Niestety, są to rzeczy, o których oni sami często zapominają. To czasami zdumiewające jak długo mężczyźni potrafią opóźniać kupno np. nowych rękawic, ponieważ, jak sami twierdzą, nie jest jeszcze tak zimno, a stare rękawiczki są jeszcze OK (podczas gdy wcale nie są) itd. To jest właśnie klucz do sukcesu podczas szukania prezentu – podaruj coś, czego wyraźnie potrzebują, ale sami sobie nie kupią.

2. Bielizna jest wspaniałym prezentem (poza kolegami/sąsiadami, ponieważ mężczyźni również maja w zwyczaju odkładanie jej kupna na długi czas myśląc, że bielizna jest niewidoczna dla nikogo, więc nie ma znaczenia. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że ma znaczenie! W dzisiejszych czasach jest tak wiele rodzajów, kolorów i wzorów, że można kupić zarówno klasyczny model lub pomyśleć o czymś zabawnym np. bielizna z płatkami śniegu, jeleniami czy dekoracjami bożonarodzeniowymi. Jeśli mężczyzna jest wybredny – może warto zainwestować w szlafrok? Nie ma nic lepszego po kąpieli czy wzięciu prysznica, niż miękki i ciepły szlafrok!

3. Akcesoria do urządzeń technologicznych, które zawsze chciał, ale ponieważ jest tak bardzo mądry i praktyczny, nie chciał tracić pieniędzy na np. obiektywy do kamer telefonów komórkowych, inne dodatki do telefonów komórkowych czy tabletów takie jak obudowy, torby, etui i tak dalej.

4. Kosmetyki – kolejna rzecz, na której mężczyźni lubią oszczędzać pieniądze. Spraw by poczuł efekt naprawdę dobrego balsamu po goleniu lub  by spróbował nowego szamponu, który jest nieco droższy i którego normalnie nie kupiłby sobie.

5. Bilety na mecz, do kina lub teatru/opery/muzeum dla miłośników sztuki. Podaruj 2 i dołącz do Niego by wspólnie tworzyć niezapomniane wspomnienia.

6. Wysokiej jakości cygara – nie jest to zbyt “zdrowy” podarunek, ale zdecydowanie najlepszy dla niektórych mężczyzn! Nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn marzy o paleniu wysokiej jakości cygar przy kominku, w bardzo wygodnym fotelu… spraw, by mógł się tym radować!

7. Romantyczny podarunek dla męża/ukochanego – wykonaj pamiętnik, który będzie albumem lub książką ze zdjęciami, gdzie wpiszesz datę i opiszesz jedną rzecz, którą pamiętasz z tamtych chwil. To idealny podarunek dla bardzo romantycznego mężczyzny!

8. Jeśli lubi gotować i podąża za alternatywnym stylem życia jak np. weganizm (naprawdę SĄ mężczyźni, którzy lubią gotować i prowadzić zdrowy styl życia), możesz kupić różne akcesoria kuchenne, np. blender, sokowirówkę lub coś podobnego.

9. Idealny wieczór Twojego męża/ukochanego – zrób Jego ulubione danie, zapal świece, wypożycz Jego ulubiony film, kup sobie piękną bieliznę i zaproś by spędził z Tobą miły, romantyczny wieczór. Możesz nawet nie kupować prezentu w tym roku, ale wybrać się gdzieś razem, np. wynająć domek letniskowy, spędzić wspólnie czas i cieszyć się sobą nawzajem. Zapewniamy Cię – to jest lepsze niż wszystkie kosztowne prezenty, które możesz podarować!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD