Nowe trendy na paznokcie od Golden Rose


(fot. materiały prasowe)

„Golden Rose”

Wprawdzie do karnawału jeszcze trochę czasu pozostało, ale za to Sylwester już tuż-tuż. Warto przygotować jakąś ciekawą kreację. Znana marka kosmetyczna Golden Rose z tej okazji przygotowała dla swoich klientek całą serię lakierów idealnych na powyższe okazje.

GOLDEN ROSE CARNIVAL

W bezbarwnej bazie zatopione są kolorowe drobinki z metalicznym połyskiem, o różnych kształtach i kolorach, a także hexy dopełniające efektu. Aplikacja lakieru jest naprawdę prosta. Plusem tych lakierów jest zdecydowanie ich niezwykły wygląd oraz fakt, że szybko schną na paznokciach. Efekt końcowy jest olśniewający, a paznokcie przyciągają wzrok. Ponieważ lakier jest przezroczysty, można paznokcie pomalować na dowolnie wybrany kolor, a drobinki będą się prezentowały idealnie na każdym tle. Lakiery z tej serii dostaniecie w prawie każdej drogerii w cenie 10,90zł.

(fot. materiały prasowe)

Jak podaje producent: Seria zawiera 16 brokatowych lakierów do paznokci. Zanurzone w lakierze drobinki brokatu o różnym kształcie i rozmiarze oraz bogatej kolorystyce przypominają karnawałowe konfetti. W celu pełnego pokrycia zaleca się nałożenie dwóch lub trzech warstw lakieru. Po nałożeniu każdej warstwy należy odczekać kilka minut do dokładnego wyschnięcia, a następnie nałożyć kolejną warstwę. Lakier można nakładać samodzielnie na płytkę lub na uprzednio nałożony lakier.

Minusem tych lakierów jest niestety trudność w ich zmywaniu, ale przygotowaliśmy dla Was kilka przydatnych rad:

– przyłóż wacik nasączony zmywaczem do paznokci do płytki paznokcia, następnie owiń wacik na paznokciu folią aluminiową, przytrzymaj tak przez kilka minut, następnie zdejmij i zobacz jak łatwo lakier schodzi z paznokci;
– używaj więcej niż jedną warstwę lakieru jako bazę pod lakier z drobinkami, brokatami czy innymi ozdobami – wtedy zmazywanie jest łatwiejsze i nie uszkadza się płytka paznokcia;
– wygładzaj i piłuj paznokcie po zmyciu takiego lakieru, żeby były gładkie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD