Nowe trendy na paznokcie od Golden Rose


t9bq Nowe trendy na paznokcie od Golden Rose

(fot. materiały prasowe)

„Golden Rose”

Wprawdzie do karnawału jeszcze trochę czasu pozostało, ale za to Sylwester już tuż-tuż. Warto przygotować jakąś ciekawą kreację. Znana marka kosmetyczna Golden Rose z tej okazji przygotowała dla swoich klientek całą serię lakierów idealnych na powyższe okazje.

GOLDEN ROSE CARNIVAL

W bezbarwnej bazie zatopione są kolorowe drobinki z metalicznym połyskiem, o różnych kształtach i kolorach, a także hexy dopełniające efektu. Aplikacja lakieru jest naprawdę prosta. Plusem tych lakierów jest zdecydowanie ich niezwykły wygląd oraz fakt, że szybko schną na paznokciach. Efekt końcowy jest olśniewający, a paznokcie przyciągają wzrok. Ponieważ lakier jest przezroczysty, można paznokcie pomalować na dowolnie wybrany kolor, a drobinki będą się prezentowały idealnie na każdym tle. Lakiery z tej serii dostaniecie w prawie każdej drogerii w cenie 10,90zł.

Golden+Rose+Carnival+ +nail Nowe trendy na paznokcie od Golden Rose

(fot. materiały prasowe)

Jak podaje producent: Seria zawiera 16 brokatowych lakierów do paznokci. Zanurzone w lakierze drobinki brokatu o różnym kształcie i rozmiarze oraz bogatej kolorystyce przypominają karnawałowe konfetti. W celu pełnego pokrycia zaleca się nałożenie dwóch lub trzech warstw lakieru. Po nałożeniu każdej warstwy należy odczekać kilka minut do dokładnego wyschnięcia, a następnie nałożyć kolejną warstwę. Lakier można nakładać samodzielnie na płytkę lub na uprzednio nałożony lakier.

Minusem tych lakierów jest niestety trudność w ich zmywaniu, ale przygotowaliśmy dla Was kilka przydatnych rad:

– przyłóż wacik nasączony zmywaczem do paznokci do płytki paznokcia, następnie owiń wacik na paznokciu folią aluminiową, przytrzymaj tak przez kilka minut, następnie zdejmij i zobacz jak łatwo lakier schodzi z paznokci;
– używaj więcej niż jedną warstwę lakieru jako bazę pod lakier z drobinkami, brokatami czy innymi ozdobami – wtedy zmazywanie jest łatwiejsze i nie uszkadza się płytka paznokcia;
– wygładzaj i piłuj paznokcie po zmyciu takiego lakieru, żeby były gładkie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD