Chcesz przełomu dla związku? Spędź z nim święta


(fot. gazeta.pl)

(fot. gazeta.pl)

Czas pędzi nieubłaganie i choć niektórzy mogą sobie jeszcze nie zdawać z tego sprawy, do świąt Bożego Narodzenia pozostały już tylko 3 dni. To najlepszy moment, aby zaplanować gdzie i z kim spędzimy Wigilię. Jeśli jesteśmy w poważnym związku, na pewno nie wyobrażamy sobie, by spędzić święta osobno. Ale jak to zrobić, skoro do wyboru mamy uroczystą wieczerzę we własnym domu oraz w towarzystwie rodziny partnera?

Niektórzy decydują się na dwie Wigilie. Kilka godzin w jednym domu, pozostały czas – w drugim. Inni wychodzą z założenia, że lepiej będzie spędzić ten czas z jedną rodziną, a za rok z drugą. Niezależnie od tego, który wariant wybierzemy, może to być dla nas stresująca sytuacja. Zwłaszcza, jeśli pierwszy raz mamy zasiąść do świątecznego stołu z najbliższymi naszego partnera. Nie wiemy, jak się zachować, czy nie zepsujemy rodzinnej atmosfery, a może nawet, czy nie będzie to dla nas istna męczarnia.

Nie warto tak do tego podchodzić! Być może na początku będziesz czuła się nieswojo, ale święta to doskonały moment, aby lepiej poznać rodzinę ukochanego, a także… jego samego. Wspólna wieczerza wigilijna to nowe doświadczenie, które może Cię wiele nauczyć, a także otworzyć oczy na wiele istotnych kwestii. Jeśli chcesz mieć dobre relacje z jego najbliższymi, nie ma ku temu lepszej okazji.

Sprawdź, co dobrego możesz wynieść ze wspólnego spotkania przy stole!

BĘDĄ DLA CIEBIE MILI.

To stresująca i nowa sytuacja nie tylko dla Ciebie, ale także jego rodziny. Przestań przejmować się tym, co o Tobie myślą i bądź sobą. Bariera pomiędzy Wami natychmiast zniknie i będziesz mogła cieszyć się niezobowiązującą rozmową. Poznasz bliżej jego najbliższych, oni dowiedzą się więcej o Tobie i na pewno nikt nie pozwoli sobie na żaden przytyk. Bądź miła, sympatyczna i bezpośrednia, a na pewno odwzajemnią się tym samym. To może być naprawdę przyjemne spotkanie!

ZOBACZYSZ JEGO RODZINĘ W NOWYM ŚWIETLE.

Prawdopodobnie zdążyłaś już poznać jego rodziców, rodzeństwo i dalszych krewnych. Całkiem możliwe, że Wasze spotkania ograniczały się do krótkiej rozmowy i wymuszonych uśmiechów. Wigilia to całkiem nowa sytuacja – spędzicie razem kilka godzin, będziecie siedzieć przy jednym stole, obdarowywać się prezentami, wysłuchasz ich opowieści rodzinnych i poznasz z zupełnie innej strony. Świąteczna atmosfera zrobi swoje i na pewno zyskają w Twoich oczach.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD