Całą noc w szpilkach


(fot. papilot.pl)

(fot. papilot.pl)

To już jutro! Noc pełna wrażeń. Żegnamy się z problemami całego roku, a witamy nowy, lepszy okres w naszym życiu!

Większość z nas nie wyobraża sobie Sylwestra bez szpilek! Jednak, tutaj pojawia się kłopot. Co zrobić aby wytrzymać całą noc w obcasach? Oto kilka porad, które mogą uratować Twoje stopy.

Idealne na Twoją stopę.

Przede wszystkim szpilki powinny być dopasowane idealnie do Twojej stopy. Nie mogą być za ciasne, ani za szerokie. Stopa nie może się zsuwać do środka obuwia. Pamiętaj, że gdy odczuwasz dyskomfort, on pozostanie. Nie łudźmy się, że teraz boli, ale podczas szalonej imprezy to minie.

Nowe nie znaczy dobre.

Jeżeli na tę szczególną okazję kupiłaś nową parę butów przetestuj je w domu. Wystarczy kilkanaście minut aby stopa mogła się przyzwyczaić do szpilki.

Wkładki na ratunek.

Nie możemy zapomnieć o wkładkach żelowych, które chłodzą naszą stopę, a tym samym sprawiają że nasze nogi nie męczą się zbyt szybko.

Przed wielkim balem.

Kilka godzin przed imprezą, zafunduj swoim stopom chwile relaksu. Zrób peeling, nakremuj. Kąpiel w ciepłej wodzie będzie idealnym rozwiązaniem!

Podczas szaleństwa.

Ważne abyśmy znalazły chwile spokoju podczas naszego szaleństwa. Jeśli ją znajdziesz, zdejmij obuwie i daj odpocząć stopom. Dzięki temu, będziesz miała więcej energii do dalszej zabawy.

Trochę niżej.

Najlepiej zabrać ze sobą niskie obuwie. Ważne abyś dobrze się bawiła, a nie cierpiała przez całą noc. Gdy Twoje stopy odmawiają posłuszeństwa załóż balerinki.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD