Razem czy osobno?


(fot. trzy-m.blog.onet.pl)

(fot. trzy-m.blog.onet.pl)

Impreza z drugą połówką? Jeżeli tak, pamiętaj, że nie wszystko może pójść zgodnie z planem. Oto kilka rad, dzięki którym wspólna impreza będzie wspaniała!

Pamiętaj o mnie.

Jeżeli zdecydowaliście się pójść razem na imprezę, pamiętajcie o tym, że przyszliście razem, a tym samym wychodzicie razem. Powinniście się zachowywać jak prawdziwa para. Nie chodzi o to, żeby być tylko ze sobą przez całą noc. Ważne abyście mieli czas dla siebie jak i dla innych gości. Bądź przy swoim mężczyźnie tyle ile trzeba. Nie możesz zostawić go samego, i bawić się jedynie ze swoimi koleżankami.

O mamo!

Wręcz zakazane jest bycie jego matką podczas imprezy. Jest to czas, kiedy większość granic znika, a emocje biorą górę. Wszyscy chcą się dobrze bawić, bez pojawiających się problemów. On również. Więc nie pouczaj go, nie narzucaj swojego zdania, nie miej pretensji przy znajomych. Jeżeli widzisz, że coś jest nie tak, poproś go o rozmowę w cztery oczy. Ważne aby nie było świadków, ponieważ niezręcznej sytuacji nikt nie chce.

Dziękuję, nie piję.

Każdy facet nienawidzi widoku pijanej dziewczyny. Chodź występuje równouprawnienie, powinnaś trzymać fason! Oczywiście, nie odmawiaj sobie alkoholu, lecz pamiętaj: umiar, i jeszcze raz umiar! Z imprezy powinnaś wyjść na dwóch nogach, a nie na czterech! Jeżeli przekroczysz swoją granice, zepsuje to imprezę nie tylko Tobie, ale również Jemu.

Zazdrośnica.

Zazdrość – rzecz normalna. Lecz musi być umiarkowana. Nie rób problemów swojemu mężczyźnie, że rozmawia z inną dziewczyną. Jest impreza, więc pojawią się inne kobiety. Ważne, abyś była opanowana. To, że rozmawia z atrakcyjną koleżanką, nie oznacza, że od razu chce Cię zdradzić.

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD