Takie kobiety kręcą facetów


(fot. kozaczek.pl)

(fot. kozaczek.pl)

Gdybyśmy wiedziały, czym kierują się mężczyźni w wyborze życiowej partnerki, mogłoby to nam sporo ułatwić. Na szczęście badacze śpieszą nam na ratunek, co rusz prezentując wyniki swoich analiz. Okazuje się, że współczesny mężczyzna to tradycjonalista, który w kobiecie szuka przede wszystkim… kobiecości. Feministki się nie podobają?

Odwiedź na pytanie, czego mężczyźni oczekują od kobiet, daje „Raport Ciekawości Redd’s”. W oczach przeciętnego Polaka wymarzona partnerka powinna być inteligentna, wierna oraz, uwaga, zainteresowana posiadaniem dzieci. Kobiety wygłaszające feministyczne poglądy, dominujące, a nawet takie, które chcą płacić za siebie w restauracji czy wyjeżdżać solo na wakacje, nie są pożądane. Za nieakceptowalne kobiece zachowania mężczyźni uznają: przeklinanie – 86 proc., częste zmiany partnerów – 91 proc. czy nadużywanie alkoholu – 93 proc.

Nie oznacza to jednak, że zawsze powinnyśmy być bierne i uległe. Z raportu dowiadujemy się, że aż 77 proc. mężczyzn cieszy się, gdy kobieta zaczyna flirt, panowie lubią być też od czasu do czasu zaproszeni na randkę.

Romantyczni i zasadniczy.

Współcześni mężczyźni są tradycjonalistami, jeśli chodzi o podejście do związków. Nie akceptują relacji na odległość i długiej rozłąki; 28 proc. mężczyzn uważa, że już lepiej się rozstać, 26 proc. natomiast przyznaje, że w takiej relacji bardzo trudno zachować wierność. A kiedy już ich ukochane wyjeżdżają, to za czym mężczyźni najbardziej tęsknią? Okazuje się, że seks znalazł się na drugim miejscu (64 proc. badanych). Mężczyznom najbardziej brakuje poczucia bliskości – stwierdziło tak 70 proc. respondentów, a w dalszej kolejności towarzystwa (52 proc.) oraz rozmów (44 proc. badanych).

Panowie potrzebują bliskości i zaangażowania ze strony partnerki. W kobiecie cenią odpowiedzialność i oczekują, że partnerka będzie umiała z nimi dyskutować na różne tematy.

Z „Raportu Ciekawości Redd’s” dowiadujemy się, że mężczyźni woleliby, żeby ich partnerka nie miała wcześniej zbyt wielu partnerów. Wciąż preferowane są dziewice lub kobiety, które miały jednego partnera.

„Kobiecy wzór, według polskich mężczyzn, to ciągle wytwór patriarchatu, za którym widocznie wielu mężczyzn tęskni”

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD