Seksi triki


Adriana Lima adriana lima 35659678 760 1024 222x300 Seksi triki

(fot. fanpop.com)

Seksowny gest ma czasami moc większą niż tysiąc słów. Nie musi być przez innych zauważony. Ważne, żebyście ty i twój partner wiedzieli, o co chodzi. My zdradzamy ci kilka prostych technik uwodzenia, które mogą być świetną grą wstępną na nadchodzący tydzień.

Dekolt, nogi, piękny uśmiech – wydaje wam się, że właśnie to jest uwodzicielskie? Przestudiujcie nasze tricki, żeby się przekonać, co tak naprawdę najbardziej kusi i sprawia, że mężczyźni dostają na nasz widok białej gorączki. Czarna koronka, a może mała czerwona sukienka? Mocne perfumy czy bardziej naturalny zapach skóry i włosów. Przeczytajcie ten artykuł i sprawdźcie na co warto zwrócić uwagę przed następną randką!

Kuszące nadgarstki.
Nie bez powodu Grey używał w sypialni kajdanek. Bo tak się składa, że kobiecy seksapil nie zaczyna i nie kończy się tylko na pokazywaniu głębokiego dekoltu czy odsłanianiu nóg. Najbardziej seksowne okazują się być właśnie nadgarstki. Warto je odziać w błyszczące bransolety (niekoniecznie kajdanki). Lekko je przysłonić, ale jednocześnie zwrócić na nie uwagę. Dlaczego? Bo to niewidzialny kusiciel. Gruczoły w nadgarstkach wydzielają feromony, za którymi mężczyźni po prostu szaleją!

Oko w oko.
Szybkie spojrzenie wskazuje na twoje zainteresowanie rozmówcą, a długie powłóczyste spojrzenia, sugerują coś więcej. Jeśli więc jesteś żywo zainteresowana facetem, patrz mu się głęboko w oczy i nie spuszczaj go z oka! Zresztą jeśli jest niezłym ciastkiem, tym bardziej go pilnuj.

Mowa ciała jest wspaniała.
Osoby, które mają bogatszą mowę ciała – dużo gestykulują, mają barwną mimikę, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne. Jeśli twoje ciało jest w swojej wymowie dość oszczędne, zacznij używać dłoni i głowy, żeby przekonać do siebie więcej osób. Oczywiście zachowaj umiar, żeby nie przesadzić i nie wyjść na neurotyczkę machającą rękami na wszystkie strony. Bo wtedy wyjdzie mało atrakcyjnie…

Dłonie mówią.
Kiedy kobieta trzyma mężczyznę za jego przedramię podczas rozmowy, sygnalizuje, że jest w pełni w tę relację zaangażowana – mówi Patti Wood, psycholożka i specjalistka od mowy ciała. A jeśli dotykasz sama swojej szyi, głaszczesz się po karku, dajesz znak, że chodzi ci zdecydowanie o więcej niż tylko o samą rozmowę. A jeśli robisz to bezwiednie i wcale nie masz na myśli seksu z nim, zastanów się czego pragnie twoja podświadomość.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD