Seksi triki


(fot. fanpop.com)

(fot. fanpop.com)

Seksowny gest ma czasami moc większą niż tysiąc słów. Nie musi być przez innych zauważony. Ważne, żebyście ty i twój partner wiedzieli, o co chodzi. My zdradzamy ci kilka prostych technik uwodzenia, które mogą być świetną grą wstępną na nadchodzący tydzień.

Dekolt, nogi, piękny uśmiech – wydaje wam się, że właśnie to jest uwodzicielskie? Przestudiujcie nasze tricki, żeby się przekonać, co tak naprawdę najbardziej kusi i sprawia, że mężczyźni dostają na nasz widok białej gorączki. Czarna koronka, a może mała czerwona sukienka? Mocne perfumy czy bardziej naturalny zapach skóry i włosów. Przeczytajcie ten artykuł i sprawdźcie na co warto zwrócić uwagę przed następną randką!

Kuszące nadgarstki.
Nie bez powodu Grey używał w sypialni kajdanek. Bo tak się składa, że kobiecy seksapil nie zaczyna i nie kończy się tylko na pokazywaniu głębokiego dekoltu czy odsłanianiu nóg. Najbardziej seksowne okazują się być właśnie nadgarstki. Warto je odziać w błyszczące bransolety (niekoniecznie kajdanki). Lekko je przysłonić, ale jednocześnie zwrócić na nie uwagę. Dlaczego? Bo to niewidzialny kusiciel. Gruczoły w nadgarstkach wydzielają feromony, za którymi mężczyźni po prostu szaleją!

Oko w oko.
Szybkie spojrzenie wskazuje na twoje zainteresowanie rozmówcą, a długie powłóczyste spojrzenia, sugerują coś więcej. Jeśli więc jesteś żywo zainteresowana facetem, patrz mu się głęboko w oczy i nie spuszczaj go z oka! Zresztą jeśli jest niezłym ciastkiem, tym bardziej go pilnuj.

Mowa ciała jest wspaniała.
Osoby, które mają bogatszą mowę ciała – dużo gestykulują, mają barwną mimikę, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne. Jeśli twoje ciało jest w swojej wymowie dość oszczędne, zacznij używać dłoni i głowy, żeby przekonać do siebie więcej osób. Oczywiście zachowaj umiar, żeby nie przesadzić i nie wyjść na neurotyczkę machającą rękami na wszystkie strony. Bo wtedy wyjdzie mało atrakcyjnie…

Dłonie mówią.
Kiedy kobieta trzyma mężczyznę za jego przedramię podczas rozmowy, sygnalizuje, że jest w pełni w tę relację zaangażowana – mówi Patti Wood, psycholożka i specjalistka od mowy ciała. A jeśli dotykasz sama swojej szyi, głaszczesz się po karku, dajesz znak, że chodzi ci zdecydowanie o więcej niż tylko o samą rozmowę. A jeśli robisz to bezwiednie i wcale nie masz na myśli seksu z nim, zastanów się czego pragnie twoja podświadomość.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD