Ibiza w Poznaniu


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jeszcze nie opadły emocje po Wielkim Otwarciu, a my już mamy dla Was dwa nowe gorące projekty na ten weekend.

W piątek (07.02) – Sebastian Gamboa – rezydent klubu Pacha Ibiza sprawi, że wszyscy pokochacie słoneczną białą wyspę.

We Love Ibiza!
W trakcie cyklu tych imprez przeniesiemy Was do słonecznej i roztańczonej Hiszpanii. Najgorętszą weekendową Fiestę w mieście zapewnią Wam DJe Rezydenci Pacha Ibiza – najlepszego klubu świata. Śródziemnomorski, wolny duchem styl Ibizy przywiezie do Poznania Sebastian Gamboa wraz z latynoskimi tancerzami oraz pięknymi tancerkami, którzy przylecą na występ prosto z białej wyspy!

W sobotę (08.02) – Ray Foxx przeniesie nas do zupełnie innego świata.

CherryLand.
Pacha Poznań zaprasza Was w podróż do magicznej krainy CherryLand, gdzie bawimy się w zmysłowym świecie fantazji, beztroski i muzyki. Jest to cykl imprez z najlepszymi, wybranymi DJami z zagranicy i z Polski, gdzie na nowo odkrywamy pozytywne brzmienia groovującego House’u, ponadczasowych hitów i najnowszych klubowych kawałków. Gwiazdą imprezy w najbliższy weekend będzie Ray Foxx.

Dla wszystkich zakochanych, lub poszukujących miłości, jak i zatwardziałych singli, mamy wspaniałą wiadomość. Miłosny Weekend w PACHA Poznań! W piątek (14.02) święty Walenty zaprosił do nas Hed Kandi. Natomiast już w sobotę (15.02) pełna energii i zmysłowości impreza z cyklu City of Angels.

Bilety na najbliższy weekend są już dostępne w przedsprzedaży online.
Ceny: Piątek – 39 zł i Sobota – 49 zł
http://pachapoznan.com/events

Przypominamy, że bilety na każdą imprezę można nabyć w kasach klubu od godz. 22:00 (w dniu imprezy) aż do wyprzedania! Kasy klubu mieszczą się przy ulicy Paderewskiego 10 (główne wejście).

Weekend Wielkiego Otwarcia potwierdził, że nie rzucamy słów na wiatr i stworzyliśmy klub na światowym poziomie. Szczególne pochwały zebraliśmy za fantastyczny wystrój, za bezpieczeństwo, profesjonalizm i kulturę ochrony.

Obiecaliśmy magię i słowa dotrzymaliśmy. Wielu z naszych gości, bawiło się z nami 3 dni z rzędu! To nie jest przypadek.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli przyjemność odwiedzić nas w ten szczególny weekend, a tych którym to się nie udało zapraszamy na kolejne magiczne imprezy w Pacha Poznań.

Osoby zainteresowane wynajęciem loży w strefie VIP, Private Room oraz stolików prosimy o kontakt:
email: rezerwacje@pacha-poznan.pl
Tel. +48 519 300 260.
Rezerwacje przyjmujemy codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD