Ideał kobiety według facetów


(fot. dailymail.co.uk)

(fot. dailymail.co.uk)

Każda z nas mniej więcej wie, jak chciałaby wyglądać, by być pewną siebie i czuć się seksownie. Zgrabne ciało, wydatny biust, długie włosy, odpowiedni wzrost. Zazwyczaj nie osiągamy ideału i stąd biorą się nasze kompleksy, ale być może za dużo od siebie wymagamy? Może w rzeczywistości nie ma sensu się tak przejmować, bo mężczyźni nie są aż tak wybredni?

Chciałybyśmy móc to powiedzieć, ale badanie przeprowadzone przez wydawcę aplikacji randkowej LOVOO temu przeczy. Panowie naprawdę są wzrokowcami, a na dodatek mają swoje konkretne upodobania. O gustach się nie dyskutuje, każdy lubi co innego, ale jeśli weźmiemy pod uwagę odpowiedzi aż 2 tysięcy ankietowanych mężczyzn, robi się całkiem poważnie.

Jeśli więc ciekawi Cię ich zdanie, powinnaś zapoznać się z wynikami badania. Nigdy nie uda Ci się oczarować każdego, ale dzięki szczerym odpowiedziom panów, dowiesz się, czy spełniasz oczekiwania większości z nich. Blondynka czy brunetka? Mały czy duży biust? Niska czy wysoka? Już nie musimy się nad tym zastanawiać. Wszystko stało się jasne!

Wymarzona dziewczyna większości facetów powinna mieć:

CIEMNE WŁOSY
Najlepiej brązowe, bo właśnie ten kolor zyskał uznanie największej liczby ankietowanych mężczyzn. To spora niespodzianka, bo stereotypowy facet najpierw spogląda na blondynki. Bzdura!

NIEBIESKIE OCZY
Przy ciemnych włosach nie będzie to takie proste, bo większość brunetek ma oczy piwne lub brązowe. Jednak mężczyźni za bardzo się tym nie przejmują i najbardziej pociąga ich błękit naszych oczu.

MAKSYMALNIE 170 CM WZROSTU
Tego mogłyśmy się spodziewać. Zdecydowana większość facetów lubi górować nad swoimi partnerkami, chociażby wzrostem. Idealna wartość dla dziewczyny to ich zdaniem… 167 cm. Maksymalnie 170. Wyższe wpędzają ich w kompleksy.

WYDATNY BIUST
Nie za duży obwód i duża miseczka (65C) – to zdaniem panów idealny rozmiar kobiecych piersi. To i tak nieźle, bo zazwyczaj posądzamy ich w tym względzie o jeszcze większą przesadę…

BRAK TATUAŻY
Dla niektórych może to być zaskoczenie. Panowie nie gustują jednak w niegrzecznych dziewczynkach z dziarami i o wiele bardziej podobają im się naturalnie piękne kobiety bez dodatkowych ozdób.

PIELĘGNIARKA
Jaki zawód powinna wykonywać wymarzona partnerka? Jeśli myślisz o modelce czy artystce, to jesteś w błędzie. Mężczyźni doceniają bardziej przyziemne zajęcie. Najseksowniejsze ich zdaniem są pielęgniarki. Pewnie liczą na indywidualną opiekę.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD