Sekrety modelek


(fot. venusbuzz.com)

(fot. venusbuzz.com)

Królowe wybiegów zawsze wyglądają cudownie, nawet poza godzinami pracy. Oczywiście, niektóre z nich są naturalnie piękne, co nie oznacza jednak, że nie korzystają z kilku tricków, dzięki którym wyglądają jeszcze lepiej. Nawet jeśli nie pracujesz w branży mody, na pewno przyda ci się parę urodowych sekretów.

1. Spray do twarzy
To jeden z najprostszych tricków, który pomoże ci w codziennej pielęgnacji. Modelki zwykle mają bardzo dużo makijażu, który sprawia, że twarz wygląda dość ciężko. Aby ożywić nieco swój look i dodać mu blasku, wystarczy niewielki spryskiwasz, wypełniony wodą mineralną. Spryskaj twarz raz czy dwa i voila! Możesz także dodać do swojej mgiełki różnych odżywczych dla skóry składników, na przykład wodę różaną.

2. Nawadnianie
Ta wskazówka może brzmieć nudno, ale często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne dla naszego organizmu jest jego stałe nawadnianie. Ostatnio widziałyśmy zdjęcie „przed i po” kobiety, która zdecydowała się pić trzy litry wody dziennie. Rezultaty były oszałamiające. Dlatego modelki wiedzą, co mówią! Nie piją jednak zwyczajnie duszkiem wody. Po treningu zastępują kolorowe napoje wodą kokosową. A dzień zaczynają od gorącej wody z cytryną, która przyspiesza metabolizm.

3. Olejek
Większość kobiet myśli, że olejki nie wpływają pozytywnie na naszą skórę, ale modelki uwielbiają z nich korzystać. I tak na przykład – oliwa z oliwek, a także olejek kokosowy wpływają świetnie na kondycję włosów. Dodatkowo, kokos świetnie nawilża skórę. Ostatnio, bardzo modny w pielęgnacji skóry, stał się także olejek arganowy.

4. Zmywanie makijażu przed snem
Zawsze, zawsze, zawsze zmywaj makijaż przed snem! Tylko dzięki temu pozwolisz swojej skórzo oddychać. Modelki dobrze o tym wiedzą, ponieważ w pracy codziennie mają bardzo dużo makijażu, który zatyka pory i wysusza skórę.

5. 8 godzin snu
Sen jest bardzo istotny zarówno dla naszego zdrowia, jak i urody. Osiem godzin snu sprawi, że unikniesz podkrążonych oczu. Możesz także stawać się piękniejsza, będąc w objęciach Morfeusza. Jeśli chcesz się obudzić z pięknymi włosami, śpij na jedwabnej poduszce. Możesz także zadbać o swoje włosy, smarując końcówki na noc olejkiem kokosowym.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD