„We love spring, we love fashion” – Poczuj wiosnę w Placu Unii City Shopping


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Zastanawiasz się, jakie ubrania i dodatki powinnaś nosić tej wiosny? Nie jesteś pewna, który trend będzie wiodącym w tym sezonie? A może po prostu zawsze marzyłaś o zakupach pod okiem eksperta? Weź udział w wyjątkowej akcji zakupowej w Placu Unii City Shopping i pokochaj wiosenną modę!

Dwa ostatnie weekendy marca (22-23, 29-30 III) w Placu Unii upłyną pod hasłem mody, trendów i stylu. Główną atrakcją będzie możliwość udziału w akcji spersonalizowanych zakupów z jednym ze znanych i cenionych stylistów – Joanną Horodyńską, Zosią Ślotałą, Karoliną Malinowską i Piotrem Sałatą. Specjaliści odpowiedzialni za wizerunek m.in. polskich gwiazd w profesjonalny sposób doradzą i pomogą w wiosennej wymianie garderoby.

Dla zainteresowanych trendami ze światowych wybiegów przygotowano także cykl wykładów na temat wiodących kierunków w modzie. Stylistka Karolina Gruszecka zaprezentuje najmodniejsze stylizacje zestawione z ubrań i dodatków dostępnych w Placu Unii i opowie, jak można bawić się każdym z trendów.

Aby wziąć udział w akcji, należy dołączyć do programu lojalnościowego City Shopping Stories – za pomocą formularza na stronie www.cityshoppingstories.pl lub osobiście w Punkcie Obsługi Klienta. Na zakupy ze stylistami można zapisywać się telefonicznie (22 204 04 99) lub osobiście w Punkcie Obsługi Klienta w Placu Unii od 7 marca. Szczegóły akcji dostępne na stronie www.placunii.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD