Drenafast Sport – oczyszczanie i stymulacja


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Na szczęście, piękna sylwetka i organizm wolny od toksyn nie muszą być już efektem pełnej wyrzeczeń diety i wycieńczającego treningu. W drodze do sukcesu może pomóc nam „legalny doping” – Drenafast Sport.

Skuteczność kuracji Drenafastem Sport opiera się na wszechstronnym działaniu preparatu. Ten cytrusowy napój marki Biocol Laboratorios:
1) wpływa na organizm moczopędnie i oczyszczająco,
2) wspomaga spalanie tłuszczu i dodaje energii,
3) reguluje pracę układu pokarmowego.

W składzie Drenafastu Sport znajdziemy przede wszystkim naturalne składniki:
– wyciągi z mniszka lekarskiego i z brzozy, które mają działanie moczopędne. Działają także odtruwająco, odkwaszająco i regulują procesy trawienia;
– l-karnitynę, która zmniejsza masę tkanki tłuszczowej (zamieniając ją na energię), jednocześnie stymulując wzrost mięśni;
– wyciągi z żeń-szenia i guarany, czyli substancje o działaniu stymulującym, energetyzującym i redukującym uczucie zmęczenia czy stresu;
– rozpuszczalny błonnik, hamujący uczucie głodu i działający stabilizująco na zawartość glukozy we krwi;
– wyciąg z imbiru – stymuluje procesy trawienne. Ma także działanie pobudzające i delikatnie intensyfikuje pocenie się, ponieważ przyspiesza krążenie krwi.

Wszechstronne działanie Drenafastu Sport może być korzystne nie tylko dla osób cierpiących z powodu nadwagi czy otyłości, ale także dla amatorów sportu. Preparat jest bezpieczny dla osób z nadciśnieniem i diabetyków, oraz chorych na celiakię.

Odchudzająco-stymulująca kuracja Drenafastem Sport trwa 20 dni. Na tyle wystarcza jedno półlitrowe opakowanie cytrusowego preparatu. Odpowiednią dawkę Drenafastu Sport (25 ml, czyli tyle, ile mieści się w nakrętce) należy rozpuścić w litrze wody i popijać przez cały dzień.

Preparat DrenafastSport firmy Biocol Laboratorios możemy kupić w dobrych aptekach i sklepach zielarskich, a zapłacimy za niego 89 zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD