Wiosenna metamorfoza z Rossmannem


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Wszystkie wiemy, że wiosna to pora roku, która szczególnie zachęca do zmian i odkrywania nowości. Najlepszym sposobem na odmianę i pozyskanie nowej energii jest odświeżenie lub zmiana koloru włosów.

Nie musisz korzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich – wystarczą nowatorskie kremy koloryzujące Accent i akcesoria For Your Beauty dostępne w drogeriach Rossmann.

Kiedy w powietrzu czuje się wiosenną aurę, chciałoby się zrobić coś spektakularnego: przemeblować mieszkanie, zmienić styl życia lub… przejść metamorfozę. Zacznij od siebie. Odświeżenie lub zmiana koloru włosów to nie tylko gwarancja nowego looku, ale i świetnego samopoczucia.

Nowość na rynku farb do włosów, kremy intensywnie koloryzujące Accent, to szeroka paleta aż dziesięciu kolorów, w której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wachlarz odcieni zaczyna się od bardzo jasnego, złocistego blondu, a kończy na wyrazistej i głębokiej czerni. Kremy Accent to gwarancja intensywnego koloru oraz włosów pełnych blasku. Dzięki lekkiej konsystencji produkt jest szybki i łatwy w aplikacji. Wystarczy zmieszać krem z emulsją, rozprowadzić starannie na całej długości włosów, odczekać 20-30 minut, a następnie dokładnie spłukać letnią wodą. Dodatkową zaletą kremów jest zawartość kuracji z pielęgnacyjnym olejkiem Jojoba oraz fakt, że idealnie pokrywają siwe włosy.

W nowej linii kremów koloryzujących Accent dostępne są m.in.:
– Accent krem intensywnie koloryzujący świetlisty blond (100)
– Accent krem intensywnie koloryzujący czekoladowy brąz (67)
– Accent krem intensywnie koloryzujący pinot noir (366)
– Accent krem intensywnie koloryzujący czarny (20)

Cena kremów Accent to ok. 9,99 zł/ szt.

Aby Twoja łazienka przeobraziła się w domowy Salon Fryzjerski Rossmanna, możesz dodatkowo skompletować zestaw ułatwiający aplikację środków koloryzujących oraz akcesoria, dzięki którym w prosty sposób nadasz fryzurze lekkości. Zatasowanie pędzla do nakładania farby For Your Beauty oraz klipsów do włosów For Your Beauty to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej koloryzacji. Natomiast dzięki fryzjerskim nożyczkom For Your Beauty będziesz mogła podciąć końcówki lub wyrównać grzywkę.

– For Your Beauty pędzel do nakładania farby, cena ok. 4,99 zł/ szt.
– For Your Beauty klipsy do włosów, cena ok. 3,99 zł/3 sztuki w opakowaniu
– For Your Beauty nożyczki fryzjerskie, cena ok. 16,99 zł/ szt.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD