Uwaga konkurs!


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Do wygrania Liść Oliwnego Gaju firmy Alter Medica. Jest to suplement diety z wyciągiem z liści drzewa oliwnego, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia i gospodarkę lipidową organizmu, a ponadto obniża ciśnienie krwi.

W liściach oliwnych znajduje się oleuropeina, związek z grupy polifenoli oraz silny przeciwutleniacz zapobiegający starzeniu się tkanek i utlenianiu cholesterolu w wyniku działania wolnych rodników. Ich działanie prowadzi do uszkodzeń w strukturze błon komórkowych, lipidów, białek i kwasów nukleinowych w komórkach, a to z kolei – do uszkodzenia funkcji życiowych tkanek i całego organizmu.

Oleuropeina jako przeciwutleniacz odgrywa istotną rolę w profilaktyce chorób układu krążenia wywołanych działaniem wolnych rodników – wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, obniża ciśnienie krwi, zwiększa jej przepływ w naczyniach wieńcowych. Chroni przed powstawaniem tzw. złego cholesterolu i obniża jego poziom. Dowiedziono również, że oleuropeina zapobiega agregacji płytek krwi, obniżając tym samym ryzyko powstawania zakrzepów i arteriosklerozy (stwardnienia tętnic).

Do wygrania pięć opakowań preparatu Liść Oliwnego Gaju firmy Alter Medica. Chcesz wziąć udział w konkursie? Odpowiedz na pytanie: Czy Liść Oliwnego Gaju obniża cholesterol? Odpowiedzi z dopiskiem „Konkurs, Liść Oliwnego Gaju” prześlij na adres: konkurs@czerwonyobcas.pl

Wygrywa pięć pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie. Konkurs trwa do 31 marca 2014 r. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD