Mila Kunis mamą


(fot. standard.co.uk)

(fot. standard.co.uk)

Przyjaciel Mili oficjalnie potwierdził krążące od niedawna plotki o ciąży trzydziestoletniej gwiazdy „Czarnego Łabędzia”. Ojcem dziecka aktorki jest 36-letni Ashton Kutcher, z którym Mila zaręczyła się w 2011 roku.

Gwiazdorska para jest bardzo szczęśliwa, dla obojga będzie to pierwsze dziecko. Kilka dni temu Mila i Ashton namiętnie całowali się i obejmowali podczas meczu koszykówki, nie przejmując się obecnością tłumu. Kutcher przez osiem lat był mężem Demi Moore, nie mieli jednak razem potomstwa.

Najwyraźniej aktorska para nie może znieść nawet chwilowej rozłąki – Mila dołączyła do swojego ukochanego również na planie serialu Dwóch i pół. Kutcher wciela się tam w postać Waldena, otrzymał nawet za tę rolę dwie nominację do nagrody Teen Choice Awards. Nie wiadomo jeszcze, kim będzie w serialu Mila, jednak odcinki z jej udziałem zostały już nakręcone. W sieci pojawiły się nawet pierwsze zdjęcia z planu Dwóch i pół, na których widać Kunis i Kutchera w mieszkaniu głównego bohatera (Charlie Sheen).

Jak wynika z komentarzy w sieci, oczekiwania wobec nowych odcinków są ogromne – Ashton i Mila przez wiele lat grali nastolatków w serialu Różowe lata 70. Ci, którzy pamiętają komicznego narcyza Michaela Kelso oraz szkolną piękność, Jackie, liczą na taką samą ekranową chemię między obojgiem, jak wtedy. Jak widać, kolejny raz serialowa rzeczywistość wyprzedziła fakty.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD