Butik TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak w Placu Unii City Shopping


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Plac Unii stawia na niezależnych polskich projektantów! W ostatni weekend marca w centrum handlowym przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie odbędzie się otwarcie butiku Tomasza Olejniczaka, założyciela marki TOMAOTOMO.

To niepowtarzalna okazja poznania twórczości projektanta i odkrycia trendów w alternatywnej polskiej modzie.

W swoich projektach Tomasz Olejniczak prezentuje niepowtarzalne zestawienia modernistycznych kształtów z klasycznymi rozwiązaniami. Charakterystyczne propozycje marki TOMAOTOMO powstały z myślą o kobiecie i jej wyrafinowanej naturze, łączącej skrajności – zmysłowość i delikatność. Dialog z kobiecym wnętrzem projektant prowadzi za pomocą swoich kreacji, podkreślając te najbardziej fascynujące cechy.

Prace Tomasza Olejniczaka pojawiają się w prestiżowych magazynach modowych, jak Fashion Magazine Polska, Viva Magazine Australia i wiele innych. Ubrania TOMAOTOMO chętnie wybierają polskie gwiazdy, między innymi Weronika Książkiewicz (która jest muzą projektanta), Aleksandra Kwaśniewska, Omenaa Mensah, Karolina Malinowska oraz blogerki – Honorata Skarbek i Jessica Mercedes. Projektant ma na swoim koncie prezentację trzech kolekcji na łódzkich Fashion Week Poland. Był również jednym z pierwszych polskich projektantów, którzy prezentowali swoje kolekcje na Vancouver Fashion Week podczas wiosenno-letniej edycji w 2012 roku.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli styczności z TOMAOTOMO, otwarcie warszawskiego butiku będzie rewelacyjną okazją do poznania unikalnych kreacji projektanta. Ci, którzy już je znają, doskonale wiedzą, że nowy salon w Placu Unii będzie strategicznym miejscem na modowej mapie stolicy. Ponadto rozpoczęcie jego działalności zbiegnie się w czasie z prezentacją nowej kolekcji TOMAOTOMO SS 2014, która będzie dostępna w nowo otwartym miejscu.

Zapraszamy do butiku TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak w Placu Unii City Shopping od 29 marca.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD