Kim i Kanye – ślub we Florencji


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Kim Kardashian i Kanye West w końcu powiedzieli sobie „tak”. Długo oczekiwana ceremonia odbyła się w sobotę we Florencji.

Ślubu parze udzielił pastor Wilkeson, wieloletni przyjaciel rodziny Kardashianów. Do ołtarza poprowadził Kim jej ojczym, Bruce Jenner (ojciec Kardashianek, słynny prawnik, zmarł 11 lat temu). Przepiękną koronkową suknię Kim zaprojektował Włoch Riccardo Tisci, pracujący dla domu mody Givenchy. Tisci był odpowiedzialny także za krój garnituru pana młodego, suknie druhen oraz ubranko North, córeczki pary.

Wśród gości znaleźli się m.in. Jaden Smith, John Legend i reżyser Steve McQueen. Pojawili się również Andrea Bocelli oraz Lana Del Rey, którzy dodatkowo uświetnili ceremonię swoimi występami. Niestety, zabrakło Beyonce – przyjaciółki Kim, oraz jej męża Jaya Z. Piosenkarka wolała wybrać się wraz z mężem na weekend do Hamptons, co ponoć bardzo zdenerwowało Kardashiankę.

Kanye i Kim zaręczyli się jesienią zeszłego roku. Od tamtej pory systematycznie podgrzewali atmosferę wokół swojego ślubu. Sugerowali m.in., że pobiorą się w Pałacu Wersalskim, gdzie ostatecznie odbyła się tylko jedna z rozlicznych ślubnych prób.

(fot. aceshowbiz.com)

(fot. aceshowbiz.com)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD