Melanie Griffith nie chce zdjęć z tatuażem


(fot. spyhollywood.com)

(fot. spyhollywood.com)

Niektórzy uważają, iż tatuaż to znakomity sposób na wyznanie komuś miłości. Niestety, przykłady gwiazd pokazują, iż często taki pomysł niesie ze sobą nieciekawe skutki.

Gdy w 1996 roku Melanie Griffith wychodziła za Antonio Banderasa, nie podejrzewała zapewne, że jej wielka miłość przeminie. Wytatuowała wtedy na prawym ramieniu jego imię otoczone sercem. Teraz, gdy rozstała się z mężem, tatuaż stał się problemem. Trzeba go bowiem usunąć, a to wiąże się z bolesnym zabiegiem laserowym.

Podczas festiwalu w sycylijskiej Taorminie Griffith bardzo dokładnie zasłaniała tatuaż. Dopóki niechciane serce nie zniknie, aktorka stanowczo zabroniła prasie umieszczania jej zdjęć bez uprzedniej przeróbki graficznej. Na wszystkich fotografiach tatuaż ma być usuwany – inaczej niepokornego wydawcę czeka proces.

Griffith to nie pierwsza znana osoba, która żałowała wykonanego tatuażu. W latach 90., tuż po burzliwym rozstaniu z Winoną Ryder, Johnny Depp miał podobny problem, co Melanie. Ostatecznie aktor zamienił napis Winona Forever na Wino Forever. Niechciane malunki z ciała usuwała również Angelina Jolie – były one pamiątką po związku z Billym Bobem Thorntonem.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD