Krokodyl Dundee rozwodzi się z żoną


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jedna z najbardziej lubianych par lat 80. nie chce już być razem. Mike Dundee i Sue pozostaną razem już tylko w filmowym przeboju.

Kiedy w 1985 roku w australijskim studiu Rimfire Films powstawała komedia Krokodyl Dundee, nikt nie spodziewał się, że będzie to jeden z największych hitów kasowych i popkulturowych dekady. Produkcja rozsławiła na całym świecie nie tylko Australię, ale i dwójkę odtwórców głównych ról.

Wkrótce okazało się, że Paul Hogan oraz Linda Kozlowski są parą nie tylko na ekranie. Powstały filmowe kontynuacje przygód Krokodyla, zaś Hogan i Kozlowski wzięli ślub i doczekali się syna. Przez lata uchodzili za idealną parę i budzili sympatię kolejnych pokoleń. Niestety, sielanka się skończyła, gdy aktorka złożyła pozew rozwodowy. Ostatecznie sąd orzekł, że Paul zachowa prawa autorskie do postaci Micka Dundee oraz samego filmu, Linda natomiast powróci do panieńskiego nazwiska.

Całą sytuację bardzo źle znosi nastoletni syn aktorów. Młody Chance zaczął interesować się satanizmem, co niepokoi jego rodziców. Jak mówi przyjaciel rodziny, chłopak obwiesił swój pokój obrazami przedstawiającymi diabła i odwrócone krzyże, zdarzało mu się również rozpalać w domu ogniska oraz dokonywać samookaleczeń.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD