Heart Fashion 2014 na platformie Wspieram.to. Dołącz do Armii Serc


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Heart Fashion to pokaz  dla tych wszystkich, których pasją i sposobem na życie jest moda.

Uczestnicy w kilku etapach przygotowują swoje prace na wieczór finałowy, Gali Heart Fashion, na każdym z etapów są oceniani przez profesjonalne jury, ze świata mody, któremu przewodniczy Tomasz Jacyków, znany stylista i krytyk mody.

Tematem tegorocznej, trzeciej już edycji Gali są CZTERY ŻYWIOŁY. Finaliści w trakcie wieczornej Gali, na profesjonalnie zorganizowanym pokazie prezentują swoje projekty przed publicznością i wspomnianym już wcześniej jury.

Nagrodami w Konkursie są:
– Pierwsze miejsce: Studia magisterskie na kierunku Wzornictwo ze specjalnością projektowanie ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.
– Drugie miejsce: Studia 3-letnie licencjackie na kierunku Kostium i rekwizyt sceniczny w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.
– Trzecie miejsce: Staż w pracowni u projektantów.

Pokaz mody z Sercem – tak go nazywamy to tak naprawdę dwa światy, które łączą marzenia, zwykłych i jednocześnie niezwykłych ludzi. To pokaz mody, połączony z licytacją rzeczy, które przekazali Nasi Przyjaciele – Darczyńcy.

W tym  roku postanowiliśmy poprosić  każdego z Was pomoc! Opisaliśmy Naszą inicjatywę na portalu WSPIERAM.TO, gdzie każdy z użytkowników będzie mógł dobrowolnie przekazać nam kwotę, która zostanie przeznaczona na organizację Gali Finałowej Heart Fashion. Dając Wam szansę – stworzenie Armii, Naszej Armii Serc! Nasz projekt znajdziecie pod linkiem: www.wspieram.to/heartfashion

W zamian za okazanie pomocy, mamy dla Was atrakcyjne NAGRODY!

Tegoroczny dochód z licytacji, która odbędzie się podczas Gali, przeznaczymy na spełnienie marzenia niepełnosprawnej Joanny „Joan” Kowalak, która w rozmowie z Aleksandrą Kołosowską wiceprezes Fundacji Start z Kulturą zdradziła, iż marzy o profesjonalnej kamerze, która umożliwi jej nagrywanie filmów instruktażowych z rysunku, który jest jej pasją.

Potrzebujemy Ciebie, Twojego serca, Twoich pieniędzy! Liczymy Na Ciebie! Tak Na Ciebie! Wesprzyj  nas na Wspieram.to

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD