Mel Merio – zapach twojego stylu


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dzięki zapachom możemy porozumiewać się bez słów. Świadomie dobrana woda perfumowana jest wiadomością, którą przekazujemy otoczeniu. O nas i naszym stylu. Rossmann przedstawia nowość – serię zapachów Mel Merio, których nuty zapachowe podkreślą twój indywidualny wizerunek.

Wybierając zapach kosmetyków, które stosujemy, kierujemy się subiektywnymi upodobaniami, skojarzeniami, wrażeniami. Oprócz osobistych preferencji warto jednak wziąć pod uwagę to, czy woda perfumowana pasuje do naszego wizerunku. Poprzez zapach przekazujemy przecież otoczeniu informację o sobie i wpływamy na to, jak jesteśmy postrzegane. Dlatego wybierając perfumy, pomyślmy, na jaki klimat mamy ochotę i jaki look chcemy dzięki nim stworzyć.

Drogerie Rossmann zadbały o to, aby każda z nas znalazła kompozycję nut zapachowych, która najlepiej odda jej styl i wizerunek. Oto niektóre z bogatej oferty zapachowej produkty Mel Merio, dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Mel Merio Pure
Chcesz być kusząca, uwodzicielska i zmysłowa? Mel Merio Pure to opowieść o nieodpartej pokusie czystej kobiecości. Kwiatowe połączenie konwalii, jaśminu, róży, przełamane nutą goździkową, o ożywczym cytrusowym zakończeniu. Orzeźwiający i świeży.

Cena: 20,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Mel Merio Rising Sun
Mel Merio Rising Sun to wspomnienie lata. Świeży powiew cytrusów przechodzi w aksamitny zapach kwiatów jaśminu i konwalii, aby na zakończenie roztoczyć uwodzicielską nutę piżma. Uwodzicielski!

Cena: 20,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Mel Merio Oriental Spirit
Woda perfumowana inspirowana aromatami Orientu. Niezwykle świeża kompozycja zapachu skórki cytrynowej z nutami róży, geranium i konwalii przeniesie cię w egzotyczne krajobrazy Dalekiego Wschodu. Odważny i intrygujący.

Cena: 20,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Mel Merio it’s Glamour Time
Tajemniczy, kuszący zapach, w którym ciepłe, subtelne nuty paczuli i wanilii uzupełniane są świeżymi zapachami mandarynki i kwiatów pomarańczy. To zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Idealny na imprezę!

Cena: 19,99 zł/50 ml

Mel Merio it’s Glamour Time – dezodorant w sprayu
Dezodorant o takiej samej kompozycji nut zapachowych co woda perfumowana it’s Glamour Time świetnie podkreśli wybrany przez ciebie zapach. Natomiast użyty samodzielnie – będzie subtelniejszy, ale równie interesujący.

Cena: 6,99zł/150 ml

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD