Glinka kosmetyczna


(fot. arsetnatura.pl)

(fot. arsetnatura.pl)

Postaw na naturę. Pozbądź się z twarzy toksyn. Nadaj skórze świeżego blasku i przyjemnej gładkości.

Glinki to bogactwo krzemu, wapnia i magnezu. Działają przeciwstarzeniowo, wspomagają regenerację oraz stabilizują pH skóry. To proszek, którego zadaniem jest nadanie skórze niepowtarzalnego piękna. Na rynku istnieje wiele rodzajów glinek. Jak wybrać tę najbardziej odpowiednią dla naszej cery?

– Biała glinka jest najdelikatniejsza. Idealnie sprawdzi się więc u osób z suchą i wrażliwą skórą. Ma silne właściwości wygładzające.
– Czerwona glinka to lekarstwo na wszelkie plamy, popękane naczynka. Jest idealnym sprzymierzeńcem osób walczących z trądzikiem. Dodatkowo zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych.
– Różowa glinka to połączenie dwóch rodzajów, czyli glinki czerwonej i białej. Jej głównym zadaniem jest gojenie ran, blizn, podrażnień.
– Zielona glinka to najbardziej popularna odmiana. Ma silne działanie dezynfekcyjne. Idealnie więc radzi sobie z trądzikiem, zaskórnikami. Dodatkowo ściąga rozszerzone pory.
– Żółta glinka jedyne czym się wyróżnia od pozostałych rodzajów to barwa. Intensywną żółć zapewnia obecność żelaza (Fe3+).

Wystarczy połączyć proszek z wodą, by skóra otrzymała naturalną porcję regeneracji. Wybierz, spośród pięciu rodzajów, glinkę stworzoną dla twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD