Ulepsz swoje życie seksualne, zmień nastawienie


(fot. telegraph.co.uk)

(fot. telegraph.co.uk)

Nie wiesz jak zachować się w łóżku, żeby jemu się podobało? Jesteś skrępowana, zawstydzona i masz wrażenie, że wszystko robisz nie tak? Podczas numerku myślisz o tym, że pewnie jego była lepiej znała się na rzeczy i dawała mu więcej przyjemności? Wpadasz w panikę i ostatecznie jest drętwo i po prostu kiepsko? Uspokój się.

To, za czym faceci naprawdę nie przepadają w łóżku, to seks z kłodą. Nie leż jak worek ziemniaków, bo z pewnością wyjdzie słabo. Jakby miał ochotę zabawić się z lalką, to nadmuchałby taką z sex shopu… Przejmij inicjatywę, zmień od czasu do czasu pozycję, wejdź na górę. Nie zapominaj też, że masz głos. Powiedz mu, kiedy jest Ci dobrze, pokieruj nim, jęcz, krzycz. Drapanie i wbijanie paznokci również jest sexy. Uwierz mi, nie ośmieszysz się jak będziesz próbowała spełnić swoje erotyczne fantazje. Na pewno go to rozgrzeje. Wykaż się odrobiną spontaniczności. Może seks w jakimś nietypowym miejscu? Albo obudź go rano pieszczotami oralnymi. Będzie zachwycony takim początkiem dnia. Podczas seksu oralnego patrz mu od czasu do czasu w oczy, podobno faceci to lubią.

Nie martw się tym, że nie wyglądasz jak gwiazda porno, każda kobieta jest seksowna, kiedy czuje się seksowna. Możesz sobie kupić jakąś ładną bieliznę, albo postawić na półmrok (np. wkręcając czerwoną żarówkę – takie światło sprawia, że ciało wygląda lepiej), żeby dodać sobie odwagi.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD