Czy wśród Panów istnieją jeszcze rycerze?


(fot. dziennikwschodni.pl)

(fot. dziennikwschodni.pl)

Czy w XXI wieku istnieją jeszcze rycerze? Czy może wszyscy już dawno wymarli? Jakie cechy osobowości posiada współczesny wojak? Jakie wartości są dla niego najważniejsze? Czym odznaczali się średniowieczni rycerze, a czym odznacza się współczesny dżentelmen? Odpowiedź na te pytanie nie jest prosta, ponieważ trudno w dzisiejszych czasach o dobre wychowanie wśród Panów.

Czym charakteryzował się średniowieczny rycerz?
Średniowieczny rycerz był niezwykle odważny i oddany swojej ojczyźnie. Odziany w żelazną zbroję walczył w obronie swego kraju. Bronił również honoru wybranki jego serca. Dla niej gotów był pokonać straszliwego smoka. Był jej wierny i zawsze służył pomocą. Odznaczał się również dobrym wychowaniem.

Czym charakteryzuje się współczesny dżentelmen?
Współczesny dżentelmen jest dobrze wychowany i szarmancki. Posiada wysoką kulturę osobistą i ma w sobie to coś co przyciąga do niego kobiety. Umie docenić swoją wybrankę i okazuje jej miłość na każdym kroku. Jest dla niej przyjacielem i kochankiem.

Gdzie w obecnych czasach możemy spotkać takiego mężczyznę?
Dla mnie takim typem współczesnego rycerza jest mój mąż. Posiada wszystkie wymienione cechy i jest dla mnie kimś wyjątkowym. Wierzę w przeznaczenie i to, że dla każdej z nas jest z góry wyznaczony mężczyzna, z którym ma spędzić swoje życie. Ten wybranek jest właśnie jej księciem.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD