Czy możliwa jest prawdziwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną?


(fot. pytamy.wp.pl)

(fot. pytamy.wp.pl)

Czy istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy mężczyzna potrafi być tylko przyjacielem? Odpowiedź na te pytania nie jest prosta, ponieważ mężczyźni i kobiety najpierw zakochują się w sobie, a po kilku spędzonych wspólnie latach stają się nie tylko kochankami, ale i przyjaciółmi. Jednak czasem bywa odwrotnie, najpierw się ze sobą przyjaźnią, a potem się w sobie zakochują. 

Czy istnieje czysta przyjaźń między kobietą a mężczyzną?
Myślę, że odpowiedź na to pytanie brzmi i tak i nie, ponieważ wszystko zależy od tego czego oczekujemy od tej znajomości.

Czy mężczyzna potrafi być tylko przyjacielem?
Mężczyźni często przyjaźnią się z kobietami, które im się podobają. Po prostu lubią łączyć przyjemne z pożytecznym i dlatego też uznają przyjacielski pocałunek czy seks. Postępując w ten sposób mylą przyjaźń z uczuciem. Nie ma seksu bez zobowiązań, prędzej czy później jedna ze stron zakochuje się w drugiej.

Czy kobietę i mężczyznę może łączyć tylko przyjaźń bez seksu?
Tak już wcześniej wspomniałam przyjaźń między kobietą, a mężczyzną jest możliwa, ale często towarzyszy temu seks. Jeśli nie na początku znajomości, to po dłuższym poznaniu przyjaciele stają się dla siebie kochankami.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD