Nowe życie starych ubrań, czyli jak przywrócić dawną jakość ulubionym ciuchom


(fot. inspirki.pl)

(fot. inspirki.pl)

Mimo że żadna z nas nie wyobraża sobie życia bez zakupów, to jednocześnie zdarza się, że ciężko rozstać nam się z rzeczami, do których mamy sentyment, choć z różnych powodów od dawna leżą w naszej garderobie nieużywane. Przywróć im świetność za pomocą sprawdzonych patentów!

Wzorzysty t-shirt
Najłatwiej zmodyfikować koszulkę bez aplikacji, w jednolitym kolorze, która leży na dnie szafy tylko dlatego, że znudził nam się jej prosty charakter. Dobrym pomysłem będzie naszycie lub przypięcie przy pomocy ozdobnych agrafek kawałka barwnego materiału, najlepiej o kształcie prostokąta. Możesz również nakleić drobne dżety lub koraliki wokół obszycia rękawów i dekoltu, zyskując modny efekt.

Elegancki płaszcz
W podobny sposób odśwież nienoszoną odzież wierzchnią. Kurtka sprzed dwóch sezonów znów stanie się trendy, jeśli brzeg kaptura i rękawy obszyjesz sztucznym futerkiem. Warto również doczepić do płaszcza lub parki elementy wycięte z czarnej skóry, które nadadzą ubraniom miejskiego stylu. Jeśli nie jesteś zwolenniczką wyrazistych dodatków – zamiast wspomnianych pomysłów – wepnij barwny filcowy kwiat w klapę okrycia.

Wyjątkowe buty
Wreszcie, chcąc odświeżyć wygląd ulubionych szpilek, do ich czubków doklej fantazyjnie upięte kawałki wstążki lub dwie identyczne broszki (pamiętaj, by usunąć ich zapięcia). Możesz również pokusić się o pomalowanie brokatowym (złotym lub srebrnym) sprayem obcasów, dzięki czemu buty doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wyjścia, np. na nocne szaleństwa w klubie ze znajomymi.

Jedyne, co ogranicza cię w ozdabianiu starych ubrań to twoja wyobraźnia, dlatego już dziś przejrzyj swoją szafę i wybierz rzeczy, które dzięki tobie odzyskają dawną świetność!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD