Wiem, jak pachnie prawdziwy mężczyzna


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Drzewno-korzenne nuty przeplatane kwiatowymi aromatami to jedna z najlepszych baz dla męskich zapachów. Uwielbiana przez mężczyzn, intensywna i zmysłowa, łatwo zapada w pamięci. Taka jest nowa propozycja od Jean Marc – woda perfumowana Tesoro Intense.

Surowy, korzenny zapach łączący się z ciepłymi akordami olejków drzewnych to mocny, a zarazem świeży duet w świecie męskich zapachów. To z jednej strony nuty ciężkie i surowe, z drugiej – łagodne i proste, podkreślone subtelnie zmysłowymi zapachami pochodzącymi wprost z natury. W Jean Marc Tesoro Intense perfumiarze sięgają do samych korzeni męskiego świata. Ta nowa woda perfumowana łączy w sobie aromatyczne akordy kwiatowe z mocno zdefiniowanymi olejkami drzewnymi i korzennymi. Propozycję interpretuje idealnie zbalansowana nuta głowy, w której znajdziemy bergamotkę i lawendę przeplatane z pikantnymi aromatami kardamonu i czarnego pieprzu. Zapach szybko ewoluuje, by uwolnić zmysłowe nuty paczuli, drzewa cedrowego, wetywerii oraz irysa. Tło w Jean Marc Tesoro Intense stanowią delikatnie wyczuwalne, słodko-gorzkie aromaty ukryte w wanilii oraz ambrze.

Typ zapachu: kwiatowo-drzewno-korzenny
Nuta głowy – bergamotka, lawenda, kardamon, czarny pieprz
Nuta serca – irys, wetyweria, drzewo cedrowe, paczula
Nuta bazy – wanilia, ambra

Jean Marc Tesoro Intense to propozycja wyjątkowo intensywna i wyrafinowana, polecana szczególnie na wieczór. Pachnący nią mężczyzna dominuje, roztaczając wokół siebie bardzo seksualną atmosferę kojarzoną z mocą i siłą. Pociąga i kusi tak, że trudno przejść obojętnie.

Woda perfumowana Jean Marc Tesoro Intense dostępna jest w drogeriach oraz sklepach handlowych. Cena za flakon 100 ml wynosi ok. 20 zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD