Najgorszy seks życia


1408814001 dad10018e3 300x206 Najgorszy seks życia

(fot. materiały prasowe)

Seks jest wspaniały, nie ma się tu nad czym rozwodzić – każdy to przyzna. Ale co… jeśli nie jest?! Dziś słodko – gorzko, dziesięć fatalnych scenariuszy zbliżenia.

1. Idziesz na imprezę, do pubu, czy gdzie tam zazwyczaj chodzisz. Zupełną niespodzianką jest dla Ciebie, że akurat poznajesz najprzystojniejszego mężczyznę świata, a jeszcze większą, że jest on Tobą zainteresowany. Pragniesz skorzystać z tej okazji i zabierasz go do domu (albo on Ciebie, wszystko jedno). Kiedy zaczyna zdzierać z Ciebie bieliznę, uświadamiasz sobie, że… zapomniałaś się wydepilować! Mamy XXI wiek, bujna czupryna w okolicy łona jest niefajna… pamiętaj, żeby być zawsze przygotowana. Nowe przysłowie – napalona zawsze wydepilowana!

2. No dobrze, idziesz więc – dokładnie wydepilowana – do tego klubu czy w inne miejsce, gdzie bywają przystojni, chętni panowie, podrywasz jakieś ciacho i jedziecie do domu. Ty zdzierasz z niego bokserki i… w tym miejscu czar pryska! Jego penis jest tak mały, że już wiesz, że będziesz musiała udawać… Jak to możliwe, przecież dłonie miał spore?! Możesz próbować uciec, wykręcając się grypą żołądkową, jeśli to nie Twoje mieszkanie.

3. A propos ucieczek. Udało Ci się przebrnąć przez zdejmowanie bielizny i wszystko było okej? Nie ciesz się. A co jeśli… w połowie on nagle z Ciebie zeskoczy, krzycząc, że ma dziewczynę i nie może jej zdradzać, po czym zwieje gdzie pieprz rośnie, ubierając w pośpiechu spodnie?! Takie sytuacje podobno się zdarzają, nie pukaj się w czoło!

4. W sumie nie wiem czy gorzej jak ucieknie w połowie czy może kiedy do połowy nawet nie dotrwa, bo po trzech ruchach zacznie szczytować… Zawsze możesz się pocieszać, że taka z Ciebie bogini seksu, ale obie wiemy, że gość po prostu tak ma…

5. A może by tak lodzik? Połykasz? Jasne, że połykasz, jesteś odważna. Gorzej, jak zamiast przełknięcia czeka Cię odruch wymiotny, bo facet ma jakąś nieodpowiednią dietę i do tego pali papierosy. Ugh… Więc jeszcze raz – połykasz?

6. Puszczenie bąka w trakcie seksu nie jest chyba zbyt powszechnym zjawiskiem i raczej ten odruch da się powstrzymać. Ale co jeśli „bąka” puści… Twoja pochwa?! Jak nie wiesz o czym mówię, to jesteś szczęściarą. I życzę Ci, żebyś nigdy nie miała okazji usłyszeć spuszczanego powietrza z tego miejsca w trakcie seksu, szczególnie kiedy to pierwszy seks z jakimś partnerem… Doskonale psuje nastrój, jak można się domyślić.

7. Miękkie lądowanie zazwyczaj kojarzy się dobrze. No chyba, że lądujesz tak w pozycji na jeźdźca. Penis często odmawia współpracy po alkoholu i wtedy nie jest to aż taką tragedią, jak gdyby wcale mu nie stawał. Więc jeśli to pijacka przygoda, możesz liczyć, że prawdopodobnie rano obudzi się z postawionym masztem i dokończycie co zaczęliście. Nie czmychaj więc po tym jak zaśnie, tylko wypij aspirynę, żeby nie mieć kaca.

8. A co ze stresem? On też nie jest wskazany podczas erotycznych uniesień. Kiedy z jakichś powodów czujesz się zawstydzona, możesz spodziewać się, że za chwilę włączy Ci się paranoja, przypomnisz sobie wszystkie swoje kompleksy i na dodatek będziesz sztywna jak kłoda. Z pewnością nie uda Ci się wtedy przedstawić swoich umiejętności, tak jak byś chciała…

9. Nie zapominajmy też o złośliwości Matki Natury. Wierz mi, że mało który facet uwierzy, że byłaś dziewicą, jak w trakcie seksu dostaniesz miesiączki…

10. No i na koniec, jak wisienka na torcie, Wieczny Prawiczek. To facet, który – choć uprawiał już seks i to zapewne nie raz – zachowuje się jakby nigdy nie dotykał prawdziwej kobiety. Przygniecie Cię, uwalając się na Tobie jak wieloryb i zacznie posuwać biodrami w jeden, monotonny sposób. Ty prawdopodobnie będziesz wtedy uderzała głową o ścianę i próbowała uwolnić swoje włosy spod jego łokci, modląc się, żeby jak najszybciej się to skończyło.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD