Czy bycie singlem może mieć zalety?


(fot. sadistic.pl)

(fot. sadistic.pl)

Wydaje ci się, że od dawna jesteś na przegranej pozycji lub że masz w życiu pecha, bo twoje związki nie trwają dłużej niż kilka miesięcy? Zamiast zastanawiać się, w czym tkwi problem, przekonaj się lepiej, że bycie singlem ma więcej pozytywnych stron niż myślisz!

Girl’s Power
Przede wszystkim, będąc singlem, nigdy nie usłyszysz od żadnej ze swoich przyjaciółek, że zaniedbałaś je z powodu faceta, z którym prędzej czy później i tak się rozstaniesz. Jeśli żadna z was nie jest w stałym związku, nie musicie się ograniczać w kwestii spotkań, a każdy weekend we wspólnym gronie może stać się niezapomnianym przeżyciem. Poświęcając swoim przyjaciółkom więcej czasu niż dotychczas z łatwością dojdziesz do wniosku, że nie potrzebujesz żadnego mężczyzny do tego, by czuć się szczęśliwą, spełnioną i pewną siebie. Ten, kto nazwał kobiety słabą płcią, z pewnością nie poznał w swoim życiu żadnej silnej singielki.

Czas wolności
Szukanie kolejnego partnera za wszelką cenę po to, by sprostać oczekiwaniom otaczających cię osób zupełnie mija się z celem, dlatego zrób sobie przerwę od toksycznych relacji i skoncentruj się na samej sobie. Być może chciałaś spróbować zrealizować swoje marzenia lub oddać się jakiejś pasji, a zawsze coś ważniejszego stawało ci na przeszkodzie? Nie tym razem! Przestań przejmować się tym, czego chcą dla ciebie inni, niekoniecznie życzliwi ludzie i zrób to, na co do tej pory się nie odważyłaś. Wkrótce zobaczysz, że samorealizowanie sprawi ci wiele radości i nawet nie odczujesz braku faceta u swojego boku.

Poczuj swobodę
To samo dotyczy kwestii ubrań i używanych przez ciebie kosmetyków. Nie od dziś wiadomo, że panowie są wzrokowcami, dlatego będąc w związkach, drżałaś na myśl o tym, że twój ukochany mógłby zobaczyć cię bez make-upu lub w domowym dresie. Te czasy również minęły! Jeżeli masz ochotę spędzić cały dzień w łóżku, oglądając ulubione komedie romantyczne i zajadając się tonami słodyczy, to nikt nie ma prawa ci w tym przeszkadzać i uważać tego za niestosowne. Liczysz się tylko ty i twoje potrzeby.

Niezobowiązujący flirt
Wreszcie, bycie singlem to pole do popisu dla tych z nas, które uwielbiają flirtować z mężczyznami i traktują to jako nieszkodliwe hobby. O ile wybrany przez ciebie mężczyzna również w niezobowiązujący sposób odpowiada na twoje kokieteryjne zaczepki, o tyle nie musisz się martwić, że jesteś wobec niego nieuczciwa. Gorzej, jeśli twój wybranek opatrznie zrozumie twoje intencje i nie będzie chciał dać ci spokoju. Zanim przystąpisz do uwodzicielskiego ataku, upewnij się, czy nadajecie na tych samych falach, by nie mieć później nieprzyjemności. A wymarzony książę z bajki i tak kiedyś się zjawi.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD