Specjalna promocja z okazji 160-lecia marki Möller’s


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Möller’s od 160 lat naturalnie buduje zdrowie dzieci i dorosłych. Z okazji jubileuszu marki można skorzystać z rabatu do -16% na trany Möller’s.  

Möller’s to najchętniej wybierana przez konsumentów marka tranów w Polsce. Dzięki naturalnym składnikom o najwyższej jakości i czystości, produkty Möller’s wspomagają zdrowie osób w każdym wieku. Oferta Möller’s to szeroka gama tranów przeznaczonych dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także dla dorosłych i osób starszych.  

Produkty Möller’s pomagają uzupełnić codzienną dietę w kwasy omega-3 i witaminę D3. Witamina D wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Kwasy omega-3 DHA i EPA korzystnie wpływają na pracę serca1, a DHA wspomaga pracę mózgu i oczu2.

Wszystkie produkty Möller’s powstają z najlepszych surowców, wykorzystując zaawansowane metody produkcji oraz restrykcyjne kontrole jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa.

Teraz możesz cieszyć się produktami Möller’s w niższej cenie! Trany Möller’s dostępne są w wybranych aptekach w całej Polsce.

Przy dziennym spożyciu: 1250 mg DHA i EPA, 2250 mg DHA

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD