Zniszcz bad hair siłą Bed Head


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Najmodniejsza fryzura tej wiosny? Tylko na bazie krótkich włosów! Dzięki ostremu cięciu pasma zyskują lekkość i objętość. Skrócone włosy to komfort oraz luz, zwłaszcza w ciepłe dni. Mogą być jednak niesforne i wymykać się spod kontroli.

Aby stworzyć idealny wiosenny look, użyj kosmetyków marki Bed Head stworzonych specjalnie z myślą o krótkich włosach.

Krótko i na temat
Wiosna to świetny czas na nową fryzurę, a decyzja o obcięciu włosów to niemal zawsze strzał w dziesiątkę. Krótkie kosmyki stanowią idealne rozwiązanie dla osób dynamicznych i pewnych siebie. Strzyżenie podkreśla rysy twarzy, uwidacznia ciekawą osobowość i wyróżnia w tłumie.

Odświeżające cięcie to wyrafinowany sposób na totalną odmianę Twojego look’u! Jeśli posiadasz już krótką fryzurę, doskonale wiesz, jak ogromne pole do popisu pozostawiają możliwości jej stylizacji. Kilku-, kilkunastocentrymetrowe pasma z łatwością poddają się prostowaniu, wygładzaniu, kręceniu, dużo łatwiej odbić je od nasady oraz postawić! Dodatkowym walorem ostrego cięcia jest oszczędność czasu i pieniędzy. Suszenie i nadawanie kształtu fryzurze nie wymagają czasu. Do sprawnego ułożenia włosów potrzebujesz zaledwie kilku kosmetyków!

Twoje włosy tak jak lubisz!
Nic co piękne, nie trwa jednak wiecznie, a bad hair day nie zna litości! Dopada także posiadaczy krótkich włosów. Problemy z utrwaleniem, objętością czy uzyskaniem odpowiedniego efektu… Znasz to? Właśnie wtedy, gdy Twoje włosy nie układają się tak, jak sobie życzysz, sięgnij po kosmetyki marki Bed Head. Z nimi Twój bad hair day właśnie się skończył. Falowane, proste czy mocno poskręcane – wszystkie rodzaje włosów poddadzą się gamie dedykowanej miłośnikom krótkich fryzur.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Dla podkreślenia Twojego strzyżenia
Marka Bed Head z dumą prezentuje kosmetyki, którą pokochają krótkie oraz półdługie włosy! Ich funkcje wzajemnie się uzupełniają. Łącz, stosuj oddzielnie, testuj, układaj i osiągaj spektakularne efekty!

Kłopot z brakiem gładkości? Najbardziej niesforne kosmyki wygładzi Wax Stick. Wosk pszczeli w sztyfcie idealnie dyscyplinuje, dodaje tekstury, a zarazem utrwala krótkie włosy na długie godziny! Stylizacja jest gładka i półmatowa, o lekkopotarganym efekcie.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Potrzeba megautrwalenia? Robi się. Najmocniejszy kosmetyk w gamie, Hard Head Mohawk Gel usztywni najoporniejsze irokezy i szpikulce. Przyda się także podczas stylizacji włosów mało podatnych na układanie. Dodatkowo nawilża, nabłyszcza oraz chroni pasma przed promieniowaniem słonecznym.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Na problemy z teksturą – dwa rodzaje giętkiej gumy o recepturze odpowiadającej potrzebom krótkich i półdługich włosów. Manipulator oraz Manipulator Matte (o matowym wykończeniu) zmanipulują Twoją fryzurę wedle potrzeb – stworzą „artystyczny bałagan” lub pomogą w wygnieceniu loków.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Jeszcze więcej tekstury? Nie ma sprawy. Z pomocą nadchodzi pasta teksturyzująca Hard to get. Kosmetyk rozdziela i utrwala pasma w giętki sposób, pozostawia półmatowy efekt. Dzięki zawartości naturalnych składników – rumianku, rozmarynu i mleka sojowego, stylizacja z Hard to get to także przyjemna pielęgnacja.

Więcej szczegółów na www.waybeauty.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD