Zapach dla zwycięzców – Jean Marc Vittoriale


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Nowa woda toaletowa Jean Marc Vittoriale to świeże, drzewno-wodne nuty zapachowe. Kompozycja określana przez perfumiarzy jako zdecydowana i wyrazista, kierowana do mężczyzny świadomego, lubiącego przyciągać uwagę oraz zainteresowanie.

Jestem zwycięzcą – to motto mężczyzny, któremu dedykowana jest nowa woda toaletowa Jean Marc Vittoriale. Propozycja urzeka nie tylko zawartymi kompozycjami zapachowymi, ale także wyróżniającym się flakonem utrzymanym w dominującej, biało-grafitowej tonacji kolorystycznej. Motyw liści laurowych ułożonych w kształt korony to dodatkowy znak, że Jean Marc Vittoriale jest propozycją dla mężczyzn świadomych, zdecydowanych i nie bojących się wyzwań dnia codziennego.

Jean Marc woda toaletowa Vittoriale 100 ml
Typ zapachu: drzewno–wodny
Nuta głowy – cytryna, grejpfrut, melon, zielone jabłko, kardamon
Nuta serca – lawenda, kwiat pomarańczy, nuty morskie
Nuta bazy – drzewo gwajakowe, oakmoss, ambra, bób tonka, wanilia

Jean Marc Vittoriale mieści się w kategorii wód świeżych, o drzewno-wodnych nutach zapachowych. Kompozycja jest zdefiniowana i bardzo wyrazista, co zawdzięcza nucie serca bogatej w akordy morskie oraz kwiatowe (lawenda, kwiat pomarańczy). Linia w sposób bezprecedensowy przechodzi w nutę głowy, w której perfumiarze zawarli aromaty świeże i soczyste. To przede wszystkim cytryna, grejpfrut, kardamon, melon i zielone jabłko. Zmysłowej ciężkości dodaje nuta bazy, w której dystyngowane drzewo gwajakowe, oakmoss, bób tonka i ambra przeplatają się ze słodyczą wanilii. Połączenie tych składników powoduje, że Jean Marc Vittoriale to kompozycja z jednej strony wodna, orzeźwiająca, z drugiej – ciężka, akcentowana mocnymi akordami drzewno-waniliowymi.

Wodę toaletową Jean Marc Vittoriale można kupić w sklepach sieciowych i drogeriach za cenę ok. 20 zł (flakon 100 ml).

Źródło: www.jeanmarc.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD