Kobiecość oznacza więcej niż piękno


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Nawet jeśli nie spędziłaś zimy z Ewą Chodakowską ani z Mel B, możesz poczuć się dobrze w swoim ciele! Przed tobą prawdziwe wyzwanie: masz tydzień na wyrobienie w sobie dobrych nawyków i przestawienie się na tryb pozytywnego myślenia. Trzy, dwa, jeden: zaczynamy!

Pamiętaj, że śmiejąc się przez 15 minut, spalasz około 50 kcal, zatem uśmiechaj się jak najczęściej, bo są ku temu powody! Dzień jest dłuższy, na talerzu pojawiają się smaczne nowalijki, a do wakacji jest coraz bliżej. Najwyższa pora zacząć cieszyć się z małych rzeczy. Aby poczuć radość, nie musisz kupować drogich ubrań ani fundować sobie ekskluzywnych wyjazdów. Namów koleżankę na spacer i rozkoszuj się słoneczną pogodą w doborowym towarzystwie. Może na ławce w parku spotkasz miłość swojego życia, kto wie?

Like za uśmiech
Jesteś fanką mediów społecznościowych? Zatem kilka fotek z uśmiechem na ustach od razu poprawi ci humor. Podziel się najpiękniejszymi chwilami ze swoimi znajomymi z Facebooka i Instgrama – fakt, że lubisz swoje życie i chętnie dzielisz się nim ze swoim otoczeniem wcale nie oznacza, że jesteś chwalipiętą czy narcyzem. Kreuj swój wizerunek w sieci, szczególnie jeśli myślisz o zajęciu się w przyszłości wizażem, modą czy blogowaniem. Lajkuj fanpage blogerek, które mają czas na wszystko: zakupy, trening, spotkania ze znajomymi, a nawet chwilę relaksu z książką i filiżanką herbaty. Kobiety, które są dla ciebie wzorem do naśladowania, zainspirują cię do efektywnego wykorzystania czasu wolnego.

Naturalne piękno
W przypadku wiosennego makijażu mniej znaczy więcej. Czas pożegnać się z ciężkimi podkładami i ciemnymi cieniami do powiek. Pokaż swoje naturalne piękno, delikatnie podkreślając oczy i usta. Aby poczuć się dobrze we własnej skórze, warto wybrać zapach, który podkreśli twoją osobowość. Jesteś kusząca jak wanilia i praliny, a może uwodzicielska niczym duet maliny i lilii? Feeria zapachów natury z pewnością ukoi twoje ‎zmysły najpiękniejszymi wspomnieniami związanymi z pierwszą miłością czy niezapomnianymi wakacjami.

Twoje ciało na to zasługuje
Nic dziwnego, że eksperci od marketingu podkreślają, że klienci widzą siebie w produktach, które kupują. Jeśli przy wyborze mgiełki, balsamu czy żelu do kąpieli, kierujesz się estetyką opakowania, zaufaj swojej intuicji. Kobieta łączy w sobie dobro i piękno, dlatego powinna pielęgnować swoje.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD