Przywitaj lato z nowym kostiumem kąpielowym


(fot. monokini.pl)

(fot. monokini.pl)

Jeżeli lipiec i sierpień to twoje ulubione miesiące i z niecierpliwością czekasz na nie przez cały rok, dowiedz się, jaki kostium kąpielowy wybrać, by w nadchodzącym sezonie stać się królową niejednej plaży!

Seksowne wycięcie
Z pewnością nie udało ci się przejść obojętnie wobec zdjęć gwiazd, modelek oraz szafiarek ubranych w składające się z cienkich pasków kostiumy kąpielowe. Najgorętszy kolor zbliżającego się lata to czerń, doskonale podkreślająca złocistą opaleniznę. Jeśli i ty marzysz o seksownym plażowym looku, zajrzyj do sieci, np. na univesti.pl i wybierz strój odpowiedni dla siebie. Im więcej zmysłowych nacięć na biodrach, lędźwiach oraz biuście, tym modniejszą stylizację uzyskasz.

Neoprenowe cuda
Możesz również pozostać przy trendzie z ubiegłego roku, nadal świętującym triumfy. Neoprenowe kostiumy w neonowych barwach nadal kuszą swoimi wygodnymi fasonami, które jednocześnie zapewniają najbardziej atrakcyjny wygląd wśród wszystkich plażowiczek. Najciekawsze modele strojów kąpielowych to te, w których jaskrawy kolor został uwydatniony dzięki wszyciu czarnych pasów. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć np. na triangl.com.

Fantazyjne monokini
Paniom o pełniejszych kształtach, narzekających na cienkie, wrzynające się w delikatną skórę ramiączka lub na zupełny ich brak, sprawdzi się natomiast ekskluzywne monokini. Ważne, by wybierać wśród najbardziej modnych modeli, wyróżniających się na tle innych ciekawymi zdobieniami. Mogą to być duże, sztuczne kamienie, okalające dekolt lub wycięcie na plecach lub seksowne pęknięcia po bokach i na brzuchu. Monokini z pewnością sprawi, że nie pozostaniesz niezauważona, a twoje wakacje na długo zapadną ci w pamięci.

Już dziś wybierz się do galerii handlowych lub poświęć trochę czasu na przeglądanie kolekcji kostiumów kąpielowych w e-sklepach, by najlepiej przygotować się na nadejście lata!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD