My Bottle – czyli jak bez wymówek stać się fit


(fot. shoppertise.com)

(fot. shoppertise.com)

Z pewnością wiele razy próbowałaś przejść na dietę, ale twoja przygoda kończyła się po kilku dniach, wraz z sięgnięciem po słodki, gazowany napój lub niezdrową przekąskę. Dzięki My Bottle z pewnością łatwiej będzie ci przestrzegać zdrowych nawyków żywieniowych. Przekonaj się, jakie cuda możesz zdziałać z tą wyjątkową butelką!

My Bottle to posiadająca około 500 ml pojemności plastikowa butelka ze szczelnym zamknięciem, gotowa pomieścić odżywczy sok lub smaczny owocowo-warzywny koktajl, który w kilka minut przygotujesz samodzielnie w domu. Jej oryginalna wersja posiada także płócienny worek z grubym sznurkiem, służący do bezpiecznego przechowywania. My Bottle jest niezwykle lekka, dzięki czemu nie będziesz musiała dźwigać zbędnych kilogramów, udając się do pracy lub na uczelnię.

Zaopatrując się w tę butelkę, łatwiej unikniesz pokus w postaci niezdrowego jedzenia i gazowanych napojów, które zawierają w sobie nawet kilkadziesiąt łyżeczek cukru! Jedyne, co musisz zrobić, by zacząć się zdrowo odżywiać, to poświęcić wieczorem lub rankiem, przed wyjściem, kilka minut na zmiksowanie świeżych produktów na sok lub koktajl.

Hitem ostatniego sezonu są zielone, odżywcze mieszanki, przygotowane na przykład ze zblendowanego awokado, zielonego ogórka, pietruszki i sezonowych owoców. Równie dobrze możesz postawić także na tradycyjne smaki, soki marchewkowe, pomarańczowe, smoothie bananowe lub koktajl truskawkowy.

My Bottle będzie przydatna także podczas treningu na siłowni lub spaceru na świeżym powietrzu. Zamiast sięgać po niezdrową smakową wodę, przygotuj jej fit wersję w domu! Do zwykłej mineralnej wody, którą codziennie kupujesz, dodaj kilka listków mięty oraz plasterek cytryny. Możesz również wykorzystać inne owoce, na przykład truskawki, pomarańcze czy grejpfruta. Tak przygotowany napój z pewnością ugasi twoje pragnienie, bez obaw o jego niezdrowe składniki.

My Bottle znajdziemy przede wszystkim na wielu stronach internetowych oraz serwisach aukcyjnych. Kosztuje od 20 złotych wzwyż, w zależności od producenta i dołączonych do niej gadżetów. Warto kupić ją już dziś i zacząć niekończącą się przygodę ze zdrowym odżywianiem!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD