Kredki do ust – hit czy hit?


(fot. gazeta.pl)

(fot. gazeta.pl)

Nie należy ich mylić z tradycyjnymi konturówkami, ponieważ nie mają z nimi nic wspólnego. Kredki do ust to nowoczesne rozwiązanie dla tych z nas, które nie mogą pozwolić sobie na wielogodzinne stanie przed lustrem, by nieustannie poprawiać roztartą szminkę. Poznaj nowe oblicze make-upu dzięki niesamowitym kredkom!

Chociaż z wyglądu przypominają grube kredki do kolorowania, które możemy dostać w każdym sklepie papierniczym, w rzeczywistości łączy je tylko jedno: łatwość korzystania. Dzięki innowacyjnej kredce do ust w kilka chwil pomalujesz wargi bez konieczności spoglądania w lustro. Jest to możliwe dzięki konsystencji tego typu produktów, którym bliżej do balsamów ochronnych niż do szminek, choć pozwalają nam uzyskać intensywniejszy odcień niż zwykłe błyszczyki.

Dodatkowym atutem kredek do ust są ich właściwości nawilżające przy jednoczesnej, kilkugodzinnej trwałości – cenią ją szczególnie te z nas, które nie narzekają na nadmiar czasu. To alternatywa, która zadowoli przeciwniczki pomadek o wykończeniu matowych. Często bowiem zdarza się, że matowe produkty do ust przesuszają je. Z pewnością nie jest to pożądany efekt, nawet za cenę perfekcyjnej trwałości.

Sięgając po kredki, możemy jednak zapomnieć o problemie suchych, piekących warg. Dodatkowo, dzięki temu, że są łatwo dostępne – znajdziemy je między innymi w ofercie takich marek jak: Rimmel, Catrice, Wibo czy My Secret, wybranie idealnego koloru, pasującego do codziennych stylizacji, nie sprawi nam najmniejszego problemu.

Kredka przyda się również tym z nas, które do tej pory niechętnie malowały wargi, obawiając się, że po chwili produkt rozmaże się, pozostawiając nieestetyczne smugi wokół ust. Kredki pozwolą postawić nam pierwsze kroki w make-upie warg i uzyskać przy tym imponujące rezultaty. Już dziś warto udać się do najbliższej drogerii i zaopatrzyć w którąś z kolorowych kredek!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD