Celebrytka – biżuteria, której nie powinno zabraknąć w twojej kolekcji


(fot. ceneo.pl)

(fot. ceneo.pl)

O tym, że każda z nas lubi czuć się pięknie i wyjątkowo, nie trzeba nikogo przekonywać. Atrakcyjny strój i podkreślający naturalne atuty makijaż to nie jedyne sposoby na to, by być pewną siebie. Poznaj najgorętszy trend ostatniego sezonu – celebrytkę i przekonaj się, jakie wrażenie sprawisz, nosząc ją.

Przeglądając portale społecznościowe, z pewnością zauważyłaś zdjęcia gwiazd, na szyjach których w blasku flaszy połyskiwały cienkie łańcuszki. Zazwyczaj biżuteria ta występuje w odcieniu złota, a jej cechą charakterystyczną są subtelne przywieszki o różnych kształtach, między innymi serca, gwiazdki czy czterolistnej koniczyny. Ze względu na uniwersalność sprawdzi się zarówno przy stylizacjach casualowych, jak i podczas wieczornych wyjść, dlatego warto mieć ją w swojej kolekcji.

Dobrym pomysłem będzie również kupienie kilku wzorów celebrytek, dzięki czemu będziesz mogła je zestawiać w zależności od okazji, wybranego stroju lub makijażu. Nosząc jednocześnie kilka cienkich łańcuszków, nadasz swojemu outfitowi młodzieńczego charakteru i ozdobisz swój dekolt w niewymuszony sposób. Celebrytki różnią się także między sobą długością oraz liczbą przywieszek, dlatego z pewnością znajdziesz idealny wzór dla siebie. Już dziś idź do sklepu i wybierz najciekawszy model!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD