Na dobranoc – Erebu Dream


(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

Nieprzespana noc? Ból kręgosłupa? Nie zdajemy sobie sprawy jak istotne jest podłoże, na którym śpimy. Materac – teoretycznie prosta konstrukcja, wymaga jednak szczególnej uwagi. Najnowszą propozycją Fabryki Materacy Janpol jest materac Erebu Dream.

Materace kieszeniowy, czyli jaki?
Erebu Dream należy do grupy popularnych materacy zwanych kieszeniowymi. Są one bardzo cenione ze względu na swoje właściwości. Ich konstrukcja opiera się na wykorzystaniu tradycyjnych sprężyn, z których każda umieszczona jest w osobnej kieszeni. Ponadto, połączenie sprężyn kieszeniowych z różnego rodzaju warstwami dodatkowymi, takimi jak np. pianka lateksowa, termoelastyczna czy kokos sprawia, że wśród tak bogatej oferty każdy znajdzie propozycję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Dzięki swoim cechom, materace kieszeniowe gwarantują wysoki komfort naszego snu.

Dlaczego Erebu Dream?
Ten model materaca będzie odpowiedni dla osób, którym zależy przede wszystkim na zdrowym kręgosłupie . Wkład z płyt kokosowych zapewnia odpowiednie podparcie ciała na całej długości. Całość uzupełnia pianka termoelastyczna, która świetnie dopasowuje się do kształtów ciała. Ponadto wkład kieszeniowy eliminuje tzw. efekt falowania. Jest to bardzo cenna właściwość zwłaszcza wtedy, gdy dzielimy łóżko z bliską osobą. Erebu Dream ma jeszcze jedną zaletę – jest to materac dwustronny, który przypadnie do gustu zwolennikom spania na średnio twardym podłożu.

Odstresuj się we śnie!
Do zestawu, w cenie materaca, Fabryka Materacy Janpol proponuje wysokiej jakości pokrowiec stressfree. Jest to dzianina, zapewniająca głęboki i odstresowujący sen. Wszystko dzięki wyjątkowej właściwości odprowadzania z ciała nagromadzonych ładunków elektrycznych. Ponadto materiał ten zapewnia komfort użytkowania. Można go prać w temperaturze do 60 stopni.

Cena materaca (80×200 cm):  od 1149 zł.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD