Luksus dla twoich ust – Luxury rich color lipgloss


12 255x300 Luksus dla twoich ust   Luxury rich color lipgloss

(fot. materiały prasowe)

Zdarzają się takie dni, gdy bez wyraźnej przyczyny mamy gorsze samopoczucie i zastanawiamy się, jak sobie poprawić humor. Wiele kobiet w takiej sytuacji sięga po słodycze, lecz jest to zgubna strategia – cukier poprawi humor na pół godziny, a potem trafi na długo w boczki.

Zamiast tego lepiej sięgnąć po luksusowy kosmetyk do ust – efekt utrzymuje się dłużej, nie konsumujemy zbędnych kalorii i wyglądamy olśniewająco!

Błyszczyk Luxury Rich Color Lipgloss to nowość od Golden Rose skierowana do kobiet, które marzą o atrakcyjnych i ponętnych ustach. W ekskluzywnym, złotym opakowaniu kryje się dwustronny, elastyczny aplikator umożliwiający szybką i precyzyjną aplikację produktu nawet tym kobietom, które nie mają w tym wprawy.

Formuła błyszczyka Luxury Rich Color zapewnia wysoki połysk oraz pokrycie ust intensywnym kolorem na wiele godzin. Przy okazji błyszczyk wykazuje właściwości nawilżające.

Luxury Rich Color Lipgloss występuje w 15 intensywnych, kobiecych odcieniach zapewniających uczucie komfortu i luksusu na ustach.

Pojemność: 9 ml
Cena: ok. 19,90 zł
15 kolorów

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD